Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. Na wstępie tylko powiem, że obserwuje tę stronę od 2 dni i sprawę Grześka i postanowiłem założyć konto, aby Wam coś ważnego przekazać. Chciałbym aby dużo osób przeczytało ten post. Jestem jego kolegą jeszcze z czasów szkoły. Chodziliśmy razem do klasy. Nie mamy ze sobą kontaktu, po prostu go znam. Tak, to prawda, że był gnębiony w szkole, nie był lubiany. Ja do niego też nie skrywałem sympatii, ale nie gnębiłem go. Po prostu był mi obojętny. Miał trudne dzieciństwo. Najpierw matka go zostawiła, a potem te rzeczy w szkole, ma kompleksy. Ale do rzeczy. Tak się składa, że mój ojciec zna się z jego ojcem, więc siłą rzeczy dowiedziałem się trochę informacji. Grzesiek jest na skraju załamania, nie wychodzi z domu, całe dni leży w łóżku. Na mieście pojawiły sie jakieś plakaty z wizerunkiem Grześka, ludzie chcą mu wymierzać samosąd. Gdy Sandra go zostawiła jest jeszcze gorzej. Rykoszetem dostał też jego ojciec oraz siostra, którzy nawet dostają groźby. Ojciec też jest już bezradny i rozważa nawet opcję przeprowadzki Grzegorza do niego. Jego tata chce też pójść z nim do psychologa, bo z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie widzi sensu życia. Nie ma też już znajomych, dziewczyny, ojciec też już ma tego wszystkiego dosyć. I teraz najważniejsze. Policja wie o wszystkim i mają wzywać Gurala na przesłuchania, także sąd jest jak najbardziej realny. Na koniec dodam, że nie bronię, bo wiem ile krzywdy zrobił tym wszystkim ludziom. To haniebne i nigdy nie powinno się wydarzyć, ale proszę skończcie to juz, bo to wszystko zmierza w złą stronę. Jeden ruch za daleko i będzie krok od tragedii. Odpowiednie organy już wiedzą o sprawie. Resztą niech oni się zajmą i podejmą odpowiednie kroki.
#gural
  • 19
@NiezarejestrowanyUzytkownik:

To jak niszczył innych ludzi, już się nie liczy? Szkoda, że nie pomyślał jak ktoś może się czuć.
Zwłaszcza, jak robi coś swojego a wchodzi mu taki #!$%@?ś plastuś wsiór i wszystko niszczy.

Życzenie komuś śmierci, nabijanie się, wyzywanie? Nie pomyślał jakie to może mieć konsekwencje?

Ktoś może mieć słabą psychikę i po prostu tego nie wytrzymać? No ale król plastusiowa ponad wszystkimi. ( ͡° ͜ʖ ͡°
urala na przesłuchania, także sąd jest jak najbardziej realny. Na koniec dodam, że nie bronię, bo wiem ile krzywdy zrobił tym wszystkim ludziom.


@NiezarejestrowanyUzytkownik: Od wczoraj masz internet, że piszesz takie rzeczy? Tej machiny już nikt nie zatrzyma. Oglądałeś blackmirror? Gość jest w tej chwili na celowniku masy-internetowej i osobiście nie widzę już żadnego ratunku dla niego.