Wpis z mikrobloga

No zobacz, ciekawe dlaczego to tak nie zadziałało na Węgrzech


@jamtojest: Ciekawe dlaczego zakazy obejmują ok 10 krajów europejskich i nikomu to nie przeszkadza, np. w takiej wolnościowej Szwajcarii.

Niemal całkowity zakaz handlu w niedzielę i święta obowiązuje w Niemczech, Austrii. Częściowe restrykcje mają Belgia, Francja, Grecja, Holandia, Luksemburg, Holandia i Węgry.


https://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1597001,Zakaz-handlu-w-niedziele-w-ktorych-krajach-UE-obowiazuje
Poza tym po co ja w ogóle z tobą dyskutuje, sam fakt chęci ograniczania czyjejś wolności wyboru, bo ty masz taki kaprys to jakieś nieporozumienie.


@Need: Ja oraz rządy i wyborcy 10 krajów Unii Europejskiej.

Bo mimo wszystko Węgry są nam bardziej zbliżone w sytuacji gospodarczej niż bogate państwa Europy Zachodniej xD?


Społeczeństwo bogatych krajów może chcieć siedzieć w niedzielę domu, a my musimy iść do sklepu?
@Need: No to znajdź sobie jakąś pracę i się rozwijaj, a nie siedź na dupie w to niedzielne popołudnie na wykopie.

Po co ja rozmawiam z takim hipokrytą, to jakieś nieporozumienie. Od innych wymaga #!$%@? w niedzielę, a ten na internetach marnuje swój niedzielny czas.

Żegnam.
No to znajdź sobie jakąś pracę i się rozwijaj, a nie siedź na dupie w to niedzielne popołudnie na wykopie.

Po co ja rozmawiam z takim hipokrytą, to jakieś nieporozumienie. Od innych wymaga #!$%@? w niedzielę, a ten na internetach marnuje swój niedzielny czas.

Żegnam.


@Ganicjusz:

Dlaczego implikujesz, że marnuje swój czas? To, że znajduje czas na jakieś gównoburze to nie oznacza, że go marnuje, mój tydzień był wystarczający produktywny. Poza
@Ganicjusz a ktoś Ci nakazuje iść do sklepu w niedzielę? Nie chcesz, nie idziesz. Ale ja chce mieć taką możliwość. I Pani Grażynka chce mieć możliwość pracy w niedzielę bo ma wyższa stawkę. I Andżelika chce mieć możliwość pracy w niedzielę bo będąc studentką dzienną może odrabiać tylko w weekend, a przez ten zakaz ciężko się jej utrzymać, i Pan Wiesio który jeździ tirem i właśnie wrócił z trasy, ale może zrobić