Wpis z mikrobloga

@jamtojest nie licząc Niemiec tam zajebiście to działa i wszyscy są zadowoleni. Generalnie bardzo sobie to chwalą, bo mogą spędzić chociaż jeden pełny dzień z rodziną czy znajomymi.
  • Odpowiedz
@Komornickus: nie wiem jak dzisiaj ale w ostatnią niedzielę mijałam w Warszawie 3 żabki i wszystkie były zamknięte- czynne były jedynie monopolowe (i to nie wszystkie)...
  • Odpowiedz
@PilariousD: kolejny powód: nie każdy pracuje od 7 do 15:00 i ma możliwość załatwienia jakichś spraw urzędowych, czy lekarzy w tygodniu. Sporo osób wolałoby przyjść do pracy w niedzielę, żeby mieć wolne w tygodniu i móc coś załatwić.
  • Odpowiedz
#zakazhandlu

Prawilnie przypominam, że ten kto popiera ten zakaz ma coś z nie tak z łbem.


@Need: bardzo dziękuję wykopkom za mówienie mi co mam myśleć, neuropa z korwinem reklamująca bitcoina ze stonogą, żyjąca w piwnicach i nienawidząca kobiet to ludzie, od których pragnę się uczyć
  • Odpowiedz
@Need: zakaz jest tak #!$%@?ęty że aż nie moge rozchodzić tej żenady. Głosowałem na PIS i ten ich pomysł rozwalił system. Kina działają, pracują tam młodzi ludzie za marne pieniądze bo przecież jako pracownik możesz obejrzeć 10 filmów w miesiącu. Stacje otwarte, byłem we Włoszech, tam stacje w nocy są zamknięte i w niedziele. Nie widać na ulicach płaczących kierowców. W niedzielę wszystko powinno bc zamknięte. Tylko policja, straż, szpitale,
  • Odpowiedz
Komu ten zakaz zrobi dobrze? Małym polskim przedsiębiorcom, handlującymw niedzielę, którzy byli dominowani przez zagraniczne markety.


@Ganicjusz: w duzych miastach te osiedlowe sklepiki to najczesciej zabki a cięzko o bardziej januszowatą sieć handlową, naprawdę dobra zmiana.
  • Odpowiedz
@BJXSTR: Skoro Ty tłumaczysz zakaz tej ustawy Węgrami to dlaczego ja jej nie mogę tłumaczyć Niemcami, Austrią, Szwajcarią, Grecją, Luksemburgiem, Belgią, Francją, Norwegią, Holandią i Wielką Brytanią?


@Ganicjusz: Jeśli na tej liście jest Wielka Brytania to jakim cudem robiłam w tym kraju zakupy w niedzielę w wielkich sklepach? :)
  • Odpowiedz
@BJXSTR Mam obawę, że nie zniosą tego zakazu. PiS i tak już podpadł Solidarności tym, że nie zakazali handlu w każdą niedzielę, a wątpię żeby przed wyborami ryzykowali utratę głosów tego elektoratu wywalając to całkowicie do kosza. Ba, w ich oczach zapewne i tak są "lyberalni", bo przecież nie ma bana na każdą niedzielę.
  • Odpowiedz