Wpis z mikrobloga

@Muezzin: rozważam prokuratora + odszkodowanie. Bo jego wpis jakimś cudem się wybił. Dorobił się na mojej pracy bo ja tego screena zrobiłem, obrobiłem, wrzuciłem, itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy wykopowy?

Wykopowe żarty: usuń konto, Jan Pizza Drugi smakował małym dzieciom i tak dalej.

Ogólno światowy żart o tym, że w Australii wszystko jest do góry nogami nie jest żartem wykopowym, bo wtedy wszystkie żarty są wykopowe.

Znasz ten stary wykopowy żart, przyszła baba do lekarza, a lekarz też baba?
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy może ja nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale zadałeś sobie pytanie czy ty umiesz pisać zrozumiale dla innych?

Chodzi mi o wykopowy żart, który został tutaj użyty z dupy, kompletnie niepoprawnie, heloł?!
  • Odpowiedz
xD bol dupy na stary wypokowy zart, co Ty tu jeszcze robisz frustratku? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@CiemnaStronaNiemocy: jakoś moderator też nie uznał tego za żart... ale większość tutaj samych mentalnych gimbusów, więc nie dziwię się, że takie teksty "rządzą"
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: Zycze wiecej dystansu i poczucia humoru, moze nie bedzie chcialo Ci sie czepiac ze ktos „#!$%@?”(kultura pelna geba nie to co ja) twoj (dostepny na jednym z wiekszych ogolnopolskich mediow motoryzacyjnych) skrin. A jesli osoby z dodatkowym chromosomem sa dla Ciebie autorytetem to gratuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz