Wpis z mikrobloga

@mimowolnie: @neuroticunet: @EscPL: a człowiek se jeszcze myśli, że może coś się uda, że się naprawi wszystko, że jeszcze będzie przepięknie... niby mieszkamy w wojewódzkim mieście, dużym, i inni znajomi, uczelnia i wszystko, ale ja ciągle mam nadzieję, że ją spotkam.....
  • Odpowiedz
@EscPL: no już trzy lata nie przechodzi niby związki nowe romanse a ona dalej siedzi...
@daaniel121: głupi ten człowiek k---a... najpierw błędy potem mu się pisać chce.... poznałem ale to wciąż nawet nie okruch tamtego. stabilnie jest spoko niby myślimy o wspólnym mieszkaniu ale ani okruszka tamtej namiętności.... i ona też kogoś ma ale ja jestem pewny, że nie będzie z nim miała tego co miała ze mną....
  • Odpowiedz
@cesarskie: Dopóki masz nadzieję to nigdy nie przestaniesz tęsknić. Kiedyś ciągle myślałem o tym, że odezwę się w dniu urodzin. Wyczekiwałem tego dnia i wyobrażałem sobie scenariusze, nie dostałem nawet żadnej odpowiedzi. Odpuściłem i wcale nie czuję tęsknoty. Czasem warto zakończyć pewien etap, aby móc rozpocząć kolejne piękne przygody : )
  • Odpowiedz