Wpis z mikrobloga

@redlox7: Może kwestia aby psycholog mu pomógł. Wykopki już go skazały, za pedofilię, a on ma problemy innej natury i to poszło u niego w inną stronę. Może pomożecie Rafatusowi i zbierzecie na leczenie... Jak łatwo jest sądzić innych. Ja nie pochawalam czynów Gurala mam nadzieję, że to co się wydarzyło wpłynie pozytywnie na jego osobę, ale też nie przyjmuje stanowiska takiego:

"Czyny pedofilne mogą przybierać formę: obnażania się i masturbowania przy dziecku, dotykania jego narządów płciowych oraz stosunków seksualnych. Czyny takie nie są dokonywane wyłącznie przez pedofilów, lecz także przez osoby mające trudności w znalezieniu partnera seksualnego wśród dorosłych" <-- a może Gruchal nie lubi dzieci, tylko jest przypadkiem stulejarza :o

#gural #patostreamy #danielmagical
#youtube #wykop

Ten człowiek pokazuje to samo. Czy to typowy wykopek... Konto już zgłoszone. Nienawiśc promuje nienawiść... Wygląda na urodzonekgow okoliach 2000.
n.....y - @redlox7: Może kwestia aby psycholog mu pomógł. Wykopki już go skazały, za ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dnasstorm: Jako chrześcijanin nie mogę nikomu życzyć smierci, ani śmiać się z czyjegoś upadku... Takich osób jak on może być setki...
Ja nie pochwalam jego zachowania, żałuję to za mocne słowo. Szkoda, patrzeć jak ktoś robi sobie i innym krzywdę...
A najgorzej jak teraz ta fala nienawiści wręcz próbuję go zniszczyć i tu właśnie pokazane jest na tym filmie, że to jest chora sytuacja nie dotyczy stricte pojedynczej osoby...
  • Odpowiedz
@nie_tuzinkowy: Wiadomo że Gural to nie jest rasowy pedofil, tylko niewyżyty zboczeniec seksualny, który ma jakieś ciągoty do młodych dziewczyn. Stale rosnący kanał na YT daje mu możliwości spełniania swoich fantazji erotycznych min, na swoich młodych i jeszcze naiwnych fankach. Do pierdla go raczej nie wsadzą, co najwyżej zabezpieczą sprzęt komputerowy + jakiś wyrok w zawieszeniu. Jednak usunięcie kanału to zmniejszenie jego zasięgu i mam nadzieję że tak się stanie.
  • Odpowiedz
Wstydziłbym się nawet ten film udostępniać tutaj... nawet się nie wypowiem bo szkoda mi słów na temat tego człowieka.
  • Odpowiedz
Nic nie dostanie, bo prawda jest taka, że on nic nie zrobił. Ta dziewczyna/ka sama mu cycki pokazała i sama to zaproponowała. Najwyżej dostanie za groźby w stronę tej typiary, co jej groził.
  • Odpowiedz