Wpis z mikrobloga

@AniolPanski: niby taka najbogatsza i potężna a u Sowy obrabiała perło jakiemuś lobbyście. Ojciec przynajmniej pił z władzą albo miał haki a ta się rozmienia na drobne z jakimiś pionkami #!$%@?ąc się.
  • Odpowiedz
Kiedyś byłem w pewnym mieście i przemieszczając się z hotelu na lotnisko zauważyłem przez szybę biedną osobę. Miałem #!$%@? humor. Pomógł dopiero drink, którego nalała mi prywatna stewardessa.
  • Odpowiedz
A jeszcze gorsze było gdy moja znajoma umówiła się z jakimś leszczem z internetu i nie chciał z nią pójść do knajpy gdzie potrawy wegę są za 3 cyfrowe sumy. Wyobrażacie sobie, że ten patafian cały był ubrany za mniej niż warte były znajomej okulary w torebce?
  • Odpowiedz
No ona to wie jak mają zwykli ludzie. Szczególnie wtedy jak pod swój prywatny samolot zostaje transportowana w czerwonym Ferrari a za nią 3 mercedesy w których przewożone są jedynie jej garsonki czy coś w ten deseń xD Średnio raz w miesiącu widzę jak wsiada/wysiada z tego swojego odrzutowca i zawsze #!$%@? muszą być min 3 samochody bo inaczej to by się nie zabrała z tyloma gratami xD
  • Odpowiedz
  • 1
niby taka najbogatsza i potężna a u Sowy obrabiała perło jakiemuś lobbyście.


@arczer, a może ona zwyczajnie to lubi? ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AniolPanski: Z 2 tygodnie temu poszedłem na dworzec PKP, a jakaś małpa przy kasie szukała biletu na 2 tygodnie do przodu przez co musiałem kupić bilet u konduktora, 10 złotych drożej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz