Wpis z mikrobloga

@Acrivec: Dla zobrazowania. Są żarty, które jak opowiesz w towarzystwie, to wywołują może lekki uśmiech, może nie i przykleją ci co najwyżej łatkę rasisty lub bezbeka. A, są żarty, które jak opowiesz w towarzystwie, to przykleją ci łatkę #!$%@? szydzącego z ludzkiej tragedii, takie coś jest po prostu niesmaczne.
  • Odpowiedz
  • 16
@Acrivec Ale to nie jest śmieszne i nie podciągaj tego pod czarny humor. Z wszystkiego się śmieje ale to jest #!$%@?. Gość stracił 18 lat życia, najlepszej części życia w Sztumie, "będąc" pedofilem i mordercą. Chyba nie wiesz co to dla niego oznaczało tam. Jak z wszystkiego można się śmiać, to z tego nie powinno. Szkoda chłopa
  • Odpowiedz
@Acrivec: No to #!$%@? ten mem skoro karta "Wyjście z więzienia" nie została użyta wcześniej. A karty nie dostaniesz podczas gry, więc #!$%@? MEM.
  • Odpowiedz
@Acrivec
Hehe Maciek czarny humor hehe chcesz maść? Hehe co jutro z przyrki hehe widziałeś nowy mem z papieżem kirwa jak zgniłem
Mam nadzieję że dodałeś szybko jakiś stary nieśmieszny mem ze stiwenem hołkingiem po jego śmierci bo takie śmieszne ludzie mają bul dupy hahaha :DDDDDDD
  • Odpowiedz
W ogóle o to nie spinam tylko śmieszy mnie to jak zażarcie bronisz w komentarzach humoru dla 15latków rzucając tekstami z 2010 r. Po prostu wydaje się że nosisz dupsko wyżej niż głowę tylko dlatego że ruszysz jakiś prosty kontrowersyjny temat.
  • Odpowiedz
@Acrivec typowe mentalne dziecko, któremu internet przeżarł mózg. Potrafi tylko napisać "xD" i myśli, że znajdzie wśród innych poklask. Porozmawiaj czasem z ludźmi, naprawdę twoje słownictwo może być bogatsze.
  • Odpowiedz