Wpis z mikrobloga

Reddit jest jednak z-----y. Gościu wrzucił zdjęcie swojej fryzury i pytał o opinie, no to napisałem że spoko i że teraz dobrym krokiem byłoby zrzucić kilka kilogramów i nabrać mięśni. J----y jak się oburzył, że jak śmiem krytykować jego wagę, po chwili inni też zaczęli na mnie najeżdżać i wmawiać kolesiowi, że dobrze wygląda. XDDDDD



#wykop >>>>>> #gowno >>>>>> #reddit

#oswiadczenie #bekazgrubasow
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wuut: Tak to jest jak polaczek z chlewu obesranego gównem wejdzie na cywilizowane forum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze ma po prawej stronie zasady subreddita i oburzony, że został zbanowany za ich nieprzestrzeganie xD

Unsolicited advice is not permitted. This includes comments regarding clothing choice, physique, complexion, etc.
  • Odpowiedz
Gościu wrzucił zdjęcie swojej fryzury i pytał o opinie

napisałem że (...) dobrym krokiem byłoby zrzucić kilka kilogramów i nabrać mięśni.


@wuut: Jesteś jak taki upierdliwy nielubiany sąsiad, ktory zawsze czuje się w moralnym obowiązku zaczepić cię i poinformować, co sądzi o twoim nowym samochodzie/wycieraczce/klapkach kubota. Choć nikt go o zdanie nie pyta. I też się pulta jak mu się każesz odwalić, po czym leci się poskarżyć sąsiadom piętro wyżej
  • Odpowiedz
Z drugiej strony pojawia się taki "@wuut ", który za wszelką cenę musi kogoś wyśmiać, pojechać, d-----ć się do czegoś, bo inaczej nie może zasnąć i czuje się nierealizowany.

Z doświadczenia wiem, że tacy szydercy próbują leczyć w ten sposób własne kompleksy.


@tomosano: I dlatego przyszedłeś i wyśmiałeś, pojechałeś i d-------ś się do takiego @wuut inaczej czułbyś się niezrealizowany ? Masz jakieś podstawy by próbować go d-----ć? Jak narazie
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: jeżeli mając mając nowy samochód czy klapki czy wycieraczkę, stoisz przy nich z oczojebnym napisem 'co uważasz?' to mogę powiedzieć co mi się tylko podoba (lub też nie jak w tym przypadku XD). a potem p------------z się do mnie 'łoooo kuhwa, jak możesz nie mieć takiego zdania jak ja, c--j ci w dupę', to raczej nie ze mną jest problem XD
  • Odpowiedz
  • 19
@wuut Subreddit o fryzurze i prosi o opinie o niej. Nawet jesli ma kompleks na punkcie wagi to jaki problem xD On prosił o ocene fryzury a nie o twoje wysrywy.
  • Odpowiedz
"That wasn't an invite for you to double down. Fucks sake man, this is a HAIR SUBREDDIT and every other fucking comment on here is about weight."

Komentarz z subreddita, widać, że to chyba jednak Ty tu jesteś rakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeżeli mając mając nowy samochód czy klapki czy wycieraczkę, stoisz przy nich z oczojebnym napisem 'co uważasz?' to mogę powiedzieć co mi się tylko podoba


@wuut: Jeśli stoje przy wycieraczce z napisem "co uważasz o moim nowym samochodzie", a ty mówisz "no auto spoko, ale ta twoja wycieraczka..." i zaczynasz p-------ć o wycieraczce, to to jest słabe w c--j.

Koleś pytał o fryzurę.
  • Odpowiedz
@wuut przede wszystkim koleś jest mega chudy i ma normalna budowę ciała, każąc mu schudnąć odwołujemy się do jakiś z-------h standardów budowy ciała, co samo w sobie jest słabe. Po drugie tam jest moderacja i każdy subreddit ma własną politykę, jeśli ci się ona nie podoba nie pisz tam, albo przygotuj się że będziesz zbanowany
  • Odpowiedz
@wuut: Nie dziwię im się.
Koleś się pytał konkretnie o fryzurę, sam jeszcze przyznałeś rację, że wygląda ok, to po co były ci potrzebne dodatkowe uwagi? Na przyszłość się hamuj. Teraz płaczesz i szydzisz?
  • Odpowiedz