Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki,
czy jest coś złego w tym, że człowiek chce sobie zrobić 2-3 miesiące wolnego od wszystkiego? Totalny luz, netflix, troche siłowni, ogólny relax. Dodam, że mam sporo oszczedności, w miare nowe auto, mieszkanie własnościowe, brak kredytów i spokojnie sobie żyje. Nie posiadam rodziny, mam stałą partnerkę. Niestety nikomu z mojego otoczenia się to nie podoba, twierdzą, że trzeba wstawać rano i zapieprzać do pracy na 8-10 godzin, bo jak facet już trochę po 30tce może nie mieć ambicji i chce siedzieć w domu (nie było mnie w nim ponad 2 lata)... #!$%@? mnie to wszystko i chyba zaraz kupie jakiś bilet lotniczy, bo miasto rodzinne to nie porozumienie. Stwierdzam, że najlepiej mieszkać minimum 300 km od domu i bywać tu tylko gościem, a to mieszkanie w #!$%@? wynajmę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 75
  • Odpowiedz
czy jest coś złego w tym, że człowiek chce sobie zrobić 2-3 miesiące wolnego od wszystkiego?

@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo! Polacy muszą pracować całą dobę, a w weekend nawet nie wolno im myśleć o relaksie, wtedy marsz na zakupy do marketu! A każda próba myślenia inaczej, to atak na wolność. Wszystkich. Łącznie ze swoją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niestety nikomu z mojego otoczenia się to nie podoba


@AnonimoweMirkoWyznania: Strzelam, że wszyscy z Twojego otoczenia po prostu nie mogą sobie pozwolić na takie 2-3 miesiące odpoczynku i z zazdrości mówią że tak nie można xD
Taka przerwa to super sprawa, trzeba tylko uważać żeby za bardzo się nie rozleniwić, bo po powrocie do pracy będzie baaardzi ciężko :P
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja czasami po jednym projekcie robię sobie pół roku przerwy na swoje pasje/prace i mam #!$%@?. A takich znajomych jak Ty masz to pozbyłem się już całkowicie kilka lat temu, Tobie również polecam (:

Faktem jest że jak mam to wolne to raczej się nie obijam, tylko albo coś tworzę albo zwiedzam (:
  • Odpowiedz