Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki,
czy jest coś złego w tym, że człowiek chce sobie zrobić 2-3 miesiące wolnego od wszystkiego? Totalny luz, netflix, troche siłowni, ogólny relax. Dodam, że mam sporo oszczedności, w miare nowe auto, mieszkanie własnościowe, brak kredytów i spokojnie sobie żyje. Nie posiadam rodziny, mam stałą partnerkę. Niestety nikomu z mojego otoczenia się to nie podoba, twierdzą, że trzeba wstawać rano i zapieprzać do pracy na 8-10 godzin, bo jak facet już trochę po 30tce może nie mieć ambicji i chce siedzieć w domu (nie było mnie w nim ponad 2 lata)... #!$%@? mnie to wszystko i chyba zaraz kupie jakiś bilet lotniczy, bo miasto rodzinne to nie porozumienie. Stwierdzam, że najlepiej mieszkać minimum 300 km od domu i bywać tu tylko gościem, a to mieszkanie w #!$%@? wynajmę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 75
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nie ma w tym nic złego wg. mnie. Jeśli Twoja działalność może sobie na to pozwolić albo pracodawca nie ma nic przeciwko (a oczywiście są tacy co to rozumieją i nie uważają takiej przerwy za uciekanie z pracy) to jak najbardziej to zrób :) dobry reset postawi Cię na nogi. Ale obejrzyj Netflixa gdzieś dalej niż w domowym zaciszu :D bo dom jest jednak za blisko codziennego życia, a powinno
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli Cię na to stać, to mogę powiedzieć tylko jedno: zazdroszczę! Nie żyjemy dla pracy. Chyba że chcesz tak żyć to ok. Jeśli chcesz i masz za co siedzieć i oglądać Netflixa to super ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też bym tak z chęcią zrobił, ale oszczędności zero ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania Ja właśnie wziąłem sobie pół roku wolnego. Obecnie podróżuje po Tajlandii, podziwiam świat, poznaje nowych ludzi. Uwierz mi, że w takim miejscu jest wiele osób z całego świata, które nie dały sobie wmówić, że najważniejsza jest praca po 8h dziennie, mieszkanie na kredyt na 25 lat i samochód. Świat jest zbyt różnorodny, żeby zamknąć sie na całe życie w jednym miejscu. A może gdzieś bedzie Ci sie żyło lepiej? Nie
  • Odpowiedz