Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Seid: przecież wiem, ale tak się składa że wśród osób posiadających uprawnienia do parkowania na tych miejscach, osoby na wózku to bardzo mały procent, dlatego nie dziwi mnie gdy na 2 miejscach parkingowych dla niepełnosprawnych stoją 3 uprawnione do tego pojazdy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seid: poza tym na Twoim zdjęciu widać, że samochód tylko nieznacznie wjechał na lewe pole, w zdecydowanej większości stoi na prawym. Prawdopodobnie było tak, że stojący po jego lewej stronie samochód stał też bliżej lewej krawędzi i ten ze zdjęcia postanowił też stanąć tak, żeby z jednej strony można było spokojnie wsiąść i wysiąść, a z drugiej żeby w razie czego ktoś jeszcze zmieścił się jakimś niewielkim samochodem. Wystarczy użyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Seid: jeśli była osoba na wózku, to uwierz mi, potrafi ona w takim przypadku stanąć tak, aby nikt mu nie utrudnił wsiadania i wysiadania. Podpowiem - tacy kierowcy zwykle wtedy stają tak, aby od strony wózka był koniec parkingu, odsuwając się odpowiednio od niego żeby móc spokojnie wsiąść i wysiąść.
  • Odpowiedz
@Seid: u mnie na osiedlu było podwójne miejsce dla niepełnosprawnych właśnie takie szerokie i zawsze stały tam 3 auta, bo wciąż było pełno miejsca. Z igły widły
  • Odpowiedz