Wpis z mikrobloga

- To nie jest koniec świata - podkreślił. - W rozgrywkach Ligi Mistrzów już dwa razy siedziałem na tym krześle na konferencji i wyeliminowałem Manchester United tutaj, na Old Trafford.

- Siedziałem na tym krześle, gdy prowadziłem Porto. Manchester odpadł. Siedziałem też tu, gdy trenowałem Real. Manchester odpadł - dodał. - Dlatego nie sądzę, by dla klubu odpadnięcie z Ligi Mistrzów było czymś nowym.


Tak się zastanawiam czy Mourinho tak po prostu palnął, bo jest egoistycznym #!$%@?, czy może właśnie odwrotnie. Celowo przyjął tą wypowiedzią wszystkie zjeby na siebie odciążając swoich zawodników. Mało kto mówi o słabym występie piłkarzy. Większość krzyczy na trenera, a Pogba to wczoraj był sabotażysta. Sanchez grał jak Seba na orliku po redbullu. Tylko biegał dużo i nic z tego nie było. Pochwalić mogę tylko Lukaku, Matę i może Bailly'ego.
#united
  • 6
@radian1337: Zobacz proszę jak grają piłkarze kiedy na drugi plan odchodzą przedmeczowe założenia taktyczne Mourinho. Gdy z Chelsea musieli gonić wynik, nagle potrafią grać ofensywnie. Druga połowa meczu z CP, siedli całkowicie na rywalu. Z Sevillą zaczęli grać dopiero jak mieli 2:0 w dupę. United nie wyszło wczoraj aby wygrać mecz, oni wyszli żeby przetrwać i przy okazji coś wcisnąć.
@footix: @radian1337: myślisz, że jakby powiedział coś neutralnego to nagle wszyscy wytykaliby piłkarzy ?? przecież to jest standardowy mecz Mou w stylu,, grać ostrożnie i może coś fuksem wciśniemy" Tu nie chodzi o piłkarzy bo jeśli zamiast Rashforda i Lingarda byłby Dybala i Griezmann zagraliby to samo gówno. Piłkarze potrafią grać tylko za dużo w tej drużynie jest taktyki i filozofii a za mało zwykłej gry. United zaczyna dopiero atakować
@dylankaftan: Zobacz co robili piłkarze. Pogba kopał piłki w trybuny. Sanchez ciągle się gubił. Nie wydaje mi się, że takie zagrania były w taktyce Mou. Taktyki właściwie na ten mecz nie było, ale gdyby piłkarze potrafili chociaż utrzymać sie przy piłce dłużej, celnie podać, czy dośrodkować, to coś mogło z tego być. A tak to wszystko wina Mourinho. Też nie chcę tu nikogo bronić, bo wczoraj prawie całe Old Trafford, to
@radian1337: ja też nie bronię piłkarzy bo Alexis czy Pogba zagrali #!$%@? ale dlaczego w wielu meczach United zaczyna dopiero grać jak straci bramkę. Na wielu piłkarzy Mourinho nie ma pomysłu : nadal nie wiadomo czy Pogba ma grać obok Matica czy w trójce pomocników. Alexis ze skrzydła ustawiany jest na 10. Ci pilkarze mają umiejętności ale z tą taktyką Mourinho wyglądają mizernie.