Wpis z mikrobloga

@Krakoviaczek: @Vadzajna: Chyba odpowiedzieliście też na moje pytanie, bo szukam właśnie stylisty w Krk, który zmieni mi kompletnie fryzurę i zaproponuje coś, czego jeszcze nie miałam :P

Rozumiem, że za metamorfozę (farbowanie, strzyżenie) to trzeba nastawić się na wydatek ok. 350 zł (włosy średnie)? :)

@HaloHet: Jak Creative Cut radzi sobie z propozycją fryzur? Chodzi mi o to, ze sama nie wiem, czego chcę, wiem jednak, jakie fryzury lubię
@megson91: Masz naturalnie falowane włosy czy musisz stylizować? I czy Brian jest taki, że nawet jak usiądę bez słowa, to on od razu uruchomi kreatywność i powie, w czym będzie mi najlepiej i co proponuje? czy muszę cokolwiek mówić? :D
@megson91: świetne te co wstawiłaś, już nawet się zdecydowałam na wydanie tych milionów, ale w najbliższym miesiącu nie ma miejsc ( ͡° ʖ̯ ͡°) tylko do jakiegoś jednego gościa, którego prac niewiele jest na fanpage'u na fb, a jak są to totalnie nie mój klimat i trochę się jednak boję, zwłaszcza za takie hajsy
@czar_Pekla: mam naturalnie dziwne włosy jeżeli je rozczesze przed suszeniem, to są proste, jeżeli nie, to są falowane. Brian jest genialny! Zawsze przychodzę do niego bez pomysłu i mówię mu tylko, żeby zrobił mi dobrze i robi najlepiej