Wpis z mikrobloga

Witam, dzisiaj byłem się przejść do takiego niewielkiego lasku przy rzece na końcu mojej działki, okazuje się że prawdopodobnie zadomowiły się tam bobry, wycięte już jest kilkanaście młodych drzewek, widać że zbierają je na brzegu rzeki, byłby ktoś zainteresowany relacją z dalszego rozwoju sytuacji?

Więcej zdjęć w komentarzach

#zwierzaczki #zwierzeta #natura #przyroda
#las
Zawiany - Witam, dzisiaj byłem się przejść do takiego niewielkiego lasku przy rzece n...

źródło: comment_Bw5eqPQYM8fnp60SYKP0Gr6lMWyICu0z.jpg

Pobierz
  • 26
@Zawiany:
MY WCZORAJ JECHALI DŁUGO TRASE I NASZ KOLEGA CO Z NIM MY JECHALI SPRZEDAŁ NAM POMYS NA BIZNES.

WYPORZYCZALNIA BOBRUW

NAPEWNO NIERAZ MIAŁEŚ PROBLEM ŻE CHCIAŁEŚ SE ŚCIĄĆ DŻEWO ALE NIE WOLNO BO NATURA BO EKOLOGIA I ZARA PRZYJDO I DOWALO KARE.

W NASZEJ WYPORZYCZALNI MORZESZ WYPORZYCZYĆ SOBIE DWA BOBRY. USTAWIASZ WOKUŁ DŻEWA OGRODZENIE WRZUCASZ TAM BOBRY I ONI TO DŻEWO GRYZO I GRYZO AŻ SIE WYWRUCI. A NIEWOLNO IM
@losmarineros Nie wiem. Mogę dopytać znajomego (na)leśnika jak to w końcu jest z bobrami. Wydaje mi się, że ogólnie mogą być pod ochroną ale jako że mimo wszystko są szkodnikami to w konkretnych rejonach są prowadzone odstrzały. W mojej okolicy jest ich od #!$%@?