Wpis z mikrobloga

Podsumowując ostatniego streama to: brawo @daniel-zwierzynski. Mi się bardzo podobało. Czuć było atmosferę, fajne momenty, kupa śmiechu. Fajna była próba pobicia rekordu polski, szkoda że nie został pobity ale potencjał jest ogromny. Moim zdaniem dużo większy niż u Lordozy i Boxdela ( mimo tego że patrzcie ile mają oni subów) Podobało mi się również to iż Goha w niedziele była w dobrym humorze wreszcie. Mało #!$%@?ła Jace, były pocałunki, a Jaca kilka razy sie uśmiechną. Z punktu widzenia widza #!$%@? Jacy przez Gohe jest fajne ale bez przesady dlatego fajnie że taki jeden dzień był w miarę ok, z małymi incydentami. Kolejna sprawa to nocne spanie. To było jedno z najlepszych nocnych spań z niedzieli na poniedziałek. Z tych donejtów to śmiałem sie gorzej niż Kaśka. Bardzo fajnie to wyszło tylko szkoda troche Kasi bo pociski były na wysokim poziomie. Takie nocne spania chcemy, z tym że głośniki mogłby być głośniej ustawione ale gut gut. Mam nadzieje że coś jej tam odpalił Daniel. Jak widzicie Daniel musi robić streamy długie bo to jest jego wizytówka. Tak było dawniej i było git i tak powinno być teraz. Ludzie taki format lubią.
Z całego streama wielu ludziom nie podobała się jednak 1 rzecz. To że Daniela nie było bo wyszedł. Moim zdaniem też troche za długo go rzeczywiście nie było ale inni zasąpili go całkiem spoko. W każdym razie taka opcja też nie była zła. Podobało mi się również to w jaki sposób Boxdel został strollowany. Piękny widok jaki był osrany bo był osrany widać było po minie. Z kolei osranie Lordozy na info odnośnie bana jego kanału i Daniela kanału ( Daniel chciał #!$%@? pokazać) również było zajebiste. Tak czy inaczej bardzo mi się podobało. Daniel nie #!$%@? tego xD
#danielmagical
  • 2