Wpis z mikrobloga

Drogie Mirasy, studiował ktoś może na cywilnym Wacie na wydziale elektroniki i telekomunikacji? Mój brat jest teraz na 3 roku i rzekomo skreślili go z listy studentów bo uwalił przedmiot który powtarzał. Był ktoś może w podobnej sytuacji lub zna regulamin? Ja na pw mogłem poprawiać przedmioty do przysłowiowego porzygu i nie czaje jak można kogoś #!$%@?ć po ponad 3 latach studiów z powodu 1 przedmiotu. Jakie są możliwości? Dziekanka i potem powtorzenie przedmiotu za rok? Na razie jego grupa wyslala pismo do dziekana wydziału. #studia #warszawa #wat
  • 18
@nadrat24 Ciezka sytuacja bo ponoc takich osob jak on to jest cala grupa. Ludzie mieli juz rejerstracje warunkowa i wczoraj im wszystkim zmienili, ze sie jednak pozegnaja. No coz, dzieki za odpowiedz. Zobaczymy co wyniknie z pisma do dziekanatu.
bo uwalił przedmiot który powtarzał


@Krysix: Znajomi tak mieli, na infie próg to jest 10 ects. Jeśli powtarzany warunek + obecne braki <=10 ects to rejestracja to formalność. Jak ma np. więcej braków to nie ma szans.
@Krysix powinien napisać podanie do dziekana o ponowne powtarzanie przedmiotu.
I tu wszystko będzie zależało od dziekana, bo wg regulaminu mają prawo go wyrzucić. Na Cybernie niestety z reguły pozwalają na wieczne powtarzanie przedmiotów co skutkuje tym, że studia kończą osoby, które zdecydowanie nic nie umieją....
@Krysix możliwe że na elektronice jest to co na inf- nie można powtarzać przedmiotu starszego niż rok, czyli na 4semestrze nie będzie miał już możliwości zaliczyć przedmiot z 1 semestru
@szcz33pan raczej efekt tempych studentów którzy nie potrafią zaliczyć przedmiotu przez 3 lata... Ponoć zdarzyło się że jakiś student został wywalony na ostatnim semestrze za niezaliczenie analizy z semestru 1 i poszedł na skargę dlaczego wydział pozwolił mu tak długo studiować skoro miał tyły od samego początku. Teraz jest limit 10 ECTS z max 3 przedmiotów z max 2 semestrów wstecz. I uwierz mi koszą równo, wyjście poza któryś z progów nie