Wpis z mikrobloga

Macie może jakiś sposób na oszczędzanie? Co nie wrzucę do skarbonki to zaraz wyjmę xd mialem nawet skarbonkę na szyfr, którego nie znałem ale przypadkowo go znalazłem. Konto bankowe lipa, bo ciagle z niego wyjmuje itp. Jest coś takiego, skąd przez Np wcześniej określony okres czasu nie będzie się dało wyjąc kasy? #finanse #pieniadze #oszczedzanie
  • 20
  • Odpowiedz
@Jamniczek97 lepiej popracuj nad samodyscypliną, albo zacznij oszczędzać tak jak ktoś tu kiedyś pisał, że pierwszego dnia oszczędzasz grosz, drugiego dnia dwa grosze itd
  • Odpowiedz
@Jamniczek97 konto oszczednosciowe w banku w ktorym nie miales konta dotychczas bez dostepu do internetu i bez karty.

3x sie zastanowisz zanim ruszysz do oddzialu stojac w kolejkach itp. Zlecenie stale ustaw tylko na to konto i nie bedziesz myslec o tym, a za rok, dwa fajna kwota sie uzbiera.
  • Odpowiedz
@Kuplerstwo no, że uczysz się oszczędzać od małych kwot, których Ci nie szkoda. Z każdym dniem jeden grosz więcej. Chodzi o wyrobienie samego nawyku odkładania.
  • Odpowiedz
@Luqiize: @kurio: @Samol94: @szcz33pan: @ppiasq: @Anox: @medyceush: @eshabe: @inspektor_erektor: @Kuplerstwo: @Wezuwio: @Luqiize: Sorki, ze wołam, ale może komuś się przyda. Kupiłem na Allegro mały sejfik za 30 zł z nadanym już szyfrem i zdrapalem cyferki, żeby nie korciło. Sposób ok, bo żeby #!$%@? sejf to trzeba się nagimnastykować. Mam tam już pare stow i otworze dopiero na wakacje. Polecam wszystkim
J.....7 - @Luqiize: @kurio: @Samol94: @szcz33pan: @ppiasq: @Anox: @medyceush: @eshabe...

źródło: comment_wX6PSNgq5Sbl2rVKZ6DmrUJj0EvfD5ZR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz