Wpis z mikrobloga

chce ci dużo przekazać jesteś wobec mnie w #!$%@? niewporządku, bo uciekasz przede mną robisz sobie ze mnie jaja i przyjechałam tutaj dlatego, że ty byłeś i widziałam cie, ale miałam za późno pociąg jakbym miała wcześniej to bym ciew #!$%@? wyjaśniła, byś pleske na ryj dostał, za to po prostu, za to co mi zrobiłeś po prostu, ja cie wyjaśnie nie serio nie
jesteś po prostu niewporządku wobec mnie i powinieneś szanować kobiety bo każdą kobiete się #!$%@? szanuje a wyglądasz #!$%@? nielepiej bo wyglądasz jak #!$%@? tir i #!$%@? yy jesteś też #!$%@? gruby yyy jesteś #!$%@? grubasem #!$%@? nie? i ja cie bede #!$%@?ć nie? jak przyjdziesz tylko nie? jesteś #!$%@? #!$%@?, nie, i #!$%@? #!$%@? nie i #!$%@? nie lubie i #!$%@? ii nie piszcie mi czy coś będzie z bmw czy cokolwiek bo nic nie bedzie z bmw, po prostu przyszedł tutaj sie rozsiadł jak u siebie, a każdy każdemu jest tutaj #!$%@? równy i każdy się tu #!$%@? szanuje. daniel mnie szanuje, arsen mnie szanuje, pani gosia i jaca i wszyscy mnie tu #!$%@? szanują, a on mnie tu #!$%@? nie szanuje i jest #!$%@? dla mnie nikim, nie? dlatego że mnie #!$%@? nie szanuje

#danielmagical
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach