Wpis z mikrobloga

Mirki. Moja ciotka urządza swojemu gówniakowi komunię. Wszyscy, w tym dalsza rodzina, dostali zaproszenie z osobą towarzyszącą. Za to ja właśnie usłyszałam, że mam być osobą towarzyszącą mojej matki i nie ma najmniejszej możliwości, żebym przyszła z kimś. Ba, nie dostanę nawet fizycznego zaproszenia tylko takie "na gębę". Nie powiem, #!$%@?łam się. Skończę w tym roku 24 lata, a zostałam potraktowana jak czternastolatka, która jest liczona w pakiecie z mamusią. Aż zastanawiam się czy w ogóle iść. Przemawia przeze mnie #logikarozowychpaskow czy faktycznie mam prawo do robienia gównoburzy? Halp

#zalesie
  • 128
  • Odpowiedz
Zaprosiła jakiegoś wujka #!$%@?


@phalaenopsis: wow. tyle jadu, może faktycznie dobrym pomysłem będzie jak oszczędzisz wszystkim swojej obecności... ʕʔ
  • Odpowiedz
@phalaenopsis: Jesli jestes pewna, ze zrobila to ze zlosliwosci, to ja bym mimo wszystko przyszedl. Dlaczego? Po pierwsze ani mama, ani ciotka zapewne nie poinformuja rodziny o tym chamskim zagraniu. A jak bedziesz na imprezie sama, to owe pytania beda kierowane do Ciebie - a wiec juz Ty masz wladze, co uslysza pytajacy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z odrobina gry aktorskiej rozmowcy dopowiedza sobie wiecej, niz bys chciala.

A zawsze mozesz tez #!$%@? cyrk i w pol imprezy wyjsc, bo zrobilo sie przykro i nie chcialas innych angazowac w zle emocje.

Oczywiscie nic nie powiedziane wprost. Pracuje z chamami od paru lat. Niestety trzeba byc na tyle blisko, by czuli presje latwego wyjscia klamstwa na jaw.
  • Odpowiedz
@phalaenopsis: jesteś pewna, że ciotka z matką nie szykują ci tam jakiegoś "kawalera"? ( ͡º ͜ʖ͡º) bez osoby towarzyszącej pewnie łatwiej złapiesz kontakt z nowym kolegą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@phalaenopsis: nie idź. Kilka lat temu kuzynka, z którą spędzałam dzieciństwo, zaprosiła mnie i moją siostrę na wesele bez osób towarzyszących (my wtedy 20+ grubo a zaproszenie było na naszych rodziców i dla nas obu na jedne). Tłumaczenie było takie, że razem idą tylko małżeństwa, bo to kameralne wesele. No ok, na miejscu okazało się jednak, że wesele na wypasie, a kuzyni z drugiej rodziny przyszli ze swoimi dziewczynami. Różnica
  • Odpowiedz