Wpis z mikrobloga

#zakazhandlu
Jak mnie wkurza gdy mowia "hurr durr to daja wolne sprzedawcom w niedziele żeby spedzili dzien z rodzina a inne zawody to nie mogom".
Przeciez tu chodzi o to zeby wlasnie ci co maja wolne nie spedzali niedzieli w galerii handlowej czy innym auchan z dziecmi, a zamiast tego poszli do kina, restauracji czy parku.
Nie pochwalam zakazu handlu ale jak ludzie nie wiedza o co w tym chodzi to poglebiaja debilizm tego wlasna glupota
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daczka92: a Ci co nie pracuja w handlu? Oni sa jakims plebsem dla rzadu, ktory musi z---------c w niedziele? Czemu ja nie moge miec ustawowo wolnhch niedziel, tylko nadzwyczajna kasta sprzedawcow mpze sie cieszyc tym przywilejem?
  • Odpowiedz
@Piz-dur: i po raz kolejny powtarzam. tu nie chodzi o przywilej dla handlowców i że oni mają spędzać czas z rodziną tylko żeby cała reszta nie spędzała czasu, który wg rządzących jest dla rodziny w galerii handlowej.
nie wiem też kto musi pracować w niedziele prócz lekarzy, policjantów, strażaków itp. jeżeli nie odpowiada praca w weekend to się nie pracuje. z drugiej strony sporo osób chce pracować w niedziele ponieważ
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daczka92: Ale jak ktos chce isc do galerii na caly dzien, to co Cie to bchodzi?? Wiesz lepiej, czego oni chca? Nie lubie obrazac innych, ale dla mnie jestes zwyczajnym egoista, jesli chcesz narzucac innym swoj sposob myslenia.
Kto musi? Chociazby wymienieni przez Ciebie lekarze, policjanci, strazacy, do tego: pielegniarki, ochrona, pracownicy ZOO, kelnerzy, kucharze, pracownicy basenow, pracownicy wsparcia IT, animatorzy, muzycy... Moge wymieniac w nieskonczonosc.
Co to znaczy, ze
  • Odpowiedz
@Piz-dur: przecież ja nie piszę że jestem za tym! co to za tekst "Ale jak ktos chce isc do galerii na caly dzien, to co Cie to bchodzi"?. nic nie napisalem ze to mnie obchodzi. w kółko piszę że jestem przeciwny narzucaniu a Ty (nie wiem skąd) wnioskujesz że to popieram. nie lubie obrażać innych ale weź pomyśl.
i tak jeżeli nie pasuje praca w niedziele to rzucasz prace. jeżeli
  • Odpowiedz
i tak jeżeli nie pasuje praca w niedziele to rzucasz prace. jeżeli nie rzucasz to najwyraźniej suma plusów i minusów przeważa na stronę że jednak chcesz pracować w niedziele.


@daczka92: Nie widzisz tutaj jakiejś nierówności? Ja też chcę mieć wolne niedziele. Ale rząd o mnie zapomniał. To jest nieuczciwe, niesprawiedliwe, nieludzkie, wręcz s-----------o, że jedni mogą/muszą a inni nie. Nie widzisz tego?
Przykładowo:
Ja lubię moją pracę, wręcz uwielbiam! Ale
  • Odpowiedz
@daczka92: Fakt, za daleko poleciałem, być może z w--------a umknęło mi to, że też jesteś za zakazem, przepraszam.
Proszę o odpowiedź na pytanie z poprzedniego postu i drugie:

Przeciwko czemu Ty walczysz?
Jakie są Twoje argumenty?
  • Odpowiedz