Wpis z mikrobloga

Witam. Dziś odpada Warka Radler.Oczywiście głosujemy na najgorsze piwo z pozostałych i dzisiaj zapraszam was do chwalenia się litrami wypitego piwa na tagu #beermeter Robicie to tak, że od poprzedniego
posta odejmujcie ilośc litrów wypitego piwa i dajecie wynik! Powodzenia! Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dziś odpada Warka Radler.Oczywiście głosujemy na najgorsze piwo...

źródło: comment_pTt0IPd8GO6SfCfHzm81iCoofIF9WtOH.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorsze z pozostałych

  • Dziki Sad 13.0% (238)
  • Okocim Radler 18.5% (339)
  • Redd's 24.3% (445)
  • Somersby 15.1% (277)
  • Łomża Radler 29.2% (536)

Oddanych głosów: 1835

  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oba-manigger: #!$%@? redds to jest takie gówno, chryste, kiedyś jak byłem u matki, późno i w lodówce był tylko redds, stwierdziłem, #!$%@?, no nie pogardze. No i wtedy żałowałem, że nie pogardziłem, bo ta cała chemia którą dostałem jak cegłą w ryj, była gorsza niż harnoldy/taterki. Ledwo zmęczyłem, ale tego sie nie da pić. Stwierdziłem, że kupie matce prawdziwego radlera, z mniejszego browaru (magnus albo jakoś tak się to zwało)
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Warka radler kiedyś była spoko ale IMO obecnie to jakaś taka wodnista jest. Dziki Sad powinien wypierpapier już dawno bo ofc to nie jest piwo. Z tego co zostało to okocim (najlepszy grejpfrut z limonką) i somersby (ale tylko jabolowy, porzeczka czy cokolwiek to fioletowe jest to IMO jest gorsze a bzowy jest w uj słodki)
  • Odpowiedz
@ProstychopzWSI tak nie powstał Dziki Sad. Ogólnie klasycznie chodzi o pieniądze, na cydr jest wyższy podatek niż na piwo z cydrem a koncern zauważył że Sommerek się sprzedaje to postanowili to podrobić i sprzedają piwo z cydrem w cenie cydru po tej samej cenie, mimo że wydają na to dużo mniej. Hajs się zgadza. Warto też dodać że butelki są tańsze bo przezroczyste i mają pojemność 400 ml a nie pół
  • Odpowiedz