Wpis z mikrobloga

Witam. Dziś odpada Warka Radler.Oczywiście głosujemy na najgorsze piwo z pozostałych i dzisiaj zapraszam was do chwalenia się litrami wypitego piwa na tagu #beermeter Robicie to tak, że od poprzedniego
posta odejmujcie ilośc litrów wypitego piwa i dajecie wynik! Powodzenia! Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dziś odpada Warka Radler.Oczywiście głosujemy na najgorsze piwo...

źródło: comment_pTt0IPd8GO6SfCfHzm81iCoofIF9WtOH.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorsze z pozostałych

  • Dziki Sad 13.0% (238)
  • Okocim Radler 18.5% (339)
  • Redd's 24.3% (445)
  • Somersby 15.1% (277)
  • Łomża Radler 29.2% (536)

Oddanych głosów: 1835

  • 36
  • Odpowiedz
@oba-manigger: swoją drogą uwielbiam z wyżej wymienionych Łomżę, czy jak odpadnie to mogę już bóldupić raz dziennie w tagu, że zostały piwa co nie mają grama cytryny na ml piwa?
  • Odpowiedz
@DupaJasia_: Jeszcze #!$%@? gorzej, nie wiem czym kierował się twórca tego "napoju"
-Hmmm może stworzymy jakiś nowy produkt alkoholowy, ale nie piwo bo tego jest dużo
-To może cydr panie prezesie?
- #!$%@?ło cię? Kto to w Polsce kupi, jakieś #!$%@? zgniłe jabłka i ludzie mają to pić. No poroniony pomysł jak skok na główkę do basenu w Afryce
- To może połączyć piwo i cydr? Ludzie pomyślą że to jakieś piwo o smaku jabłkowym a tu jebs zgniłe jabłka w ryj z jakimś #!$%@? biednym piwem, najlepiej resztki z beczek w których jest robiony Harnaś albo Tatra
- Jesteś geniuszem, dostajesz awans,
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Ciekaw jestem jak bardzo obrzydliwe muszą być te, które już odpadły (żadnego z nich nie piłem), skoro wciąż w grze pozostaje Okocim. To było najgorsze piwo/napój na bazie piwa, jakie kiedykolwiek piłem (a zdarzało się pić jakieś karpackie mocne i inne vipy xd)
  • Odpowiedz