Wpis z mikrobloga

@PeterFile: @zakola: długa historia z tym rabatem, nie chce się tutaj rozpisywać. Kolor był mi obojętny, zadzwoniłem do skody ze potrzebuje rapida w diesle możliwie najtańszy z wyposażenia to żeby opony zimowe dołożyli i radio kolorowe z bluetooth (to ważne, u mnie ludzie cały czas na telefonach siedzą) i czy coś maja bo nie chce mi się czekać na zamówienie 3 miesiące. Gościu powiedzieł ze ktoś zrezygnował i ze za
  • Odpowiedz
@thestructor Dobry wybór xD

A co do slużowych rapidow:
Kilka lat temu, jak nasz pracownik odbierał rapida z salonu, to kilkaset metrów za bramą #!$%@?ł się w niego taksiarz xD auto do kasacji
  • Odpowiedz
No różne rzeczy rozumiem ale 70 tys. za taki paździerz jak Rapid to naprawdę trzeba mieć mocno dziwne poglądy, delikatnie mówiąc xD To już nie kwestia kilkuletniego premium, ale ze zwykłych marek można kupić nowy samochód, który będzie pod każdym względem lepszy. Ale co kto lubi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@thestructor widze, widze:) jak juz byla mowa o premium, myslalem w tej kwocie o Bmw F30 troche starszym ale pewnie bylby problem utrzymac , imo Skoda to tez dobra decyzja
  • Odpowiedz
  • 0
@thestructor jednakowoż w 5-letnim samochodzie w porównaniu do dwulatka szansa na kosztowne awarie jest duzo wieksza, poza tym do bmw podstawowe czesci eksploatacyjne sa duzo drozsze niz do toyoty. Poprzednie moje auto to e60 i potrafilo walnac po kieszeni:)
  • Odpowiedz
@thestructor: Ja to jestem zadowolony z każdej skody jaką użytkowałem.
Od 2011 do 2013 miałem fabie II 1.6 TDI zrobiłem 110 000 km
Od 2013 do 2014 miałem Octavie II 2.0 TDI zrobiłem 55 000 km
Od 2014 do 2017 miałem fabie III 1.4 TDI zrobiłem 150 000 km
Teraz Użytkuję Octavie III 1.6 TDI
Wszystkie były bezawaryjne i żadna nie brała oleju. Polecam
  • Odpowiedz