Wpis z mikrobloga

@Maciejos00: https://czysta.um.warszawa.pl/documents/77979/96c8e175-f994-40d5-a5bd-cc7ec670f8d8

Naprawy pojazdów samochodowych poza warsztatami naprawczymi mogą być przeprowadzane w obrębie nieruchomości, jeżeli nie spowodują zanieczyszczenia wód, gleby i ziemi ani uciążliwości dla mieszkańców.


Ponieważ wyjątek potwierdza regułę, to nie można naprawiać samochodu poza obrębem nieruchomości - którą parking nie jest.

Praktycznie każda normalna gmina/miasto posiada taki zapis
  • Odpowiedz
@kisiel119: Jak trzeba to trzeba, normalna sprawa ;D

Rok temu wypiął mi się sworzeń z drążka kierowniczego jak wjeżdzałem na parking, jedno koło w prawo, drugie w lewo :D Dziwnie się skręcało. Zadzwoniłem tylko po brata, żeby klucze przywiózł bo nic nie mam i żeby znalazł jakiś stary drążek w garażu. 15 minut i zrobione ;)

Motocykl pchałem 10 km do domu jak mi się urwał zawór i r------ł tłok
rzeznia22 - @kisiel119: Jak trzeba to trzeba, normalna sprawa ;D 

Rok temu wypiął ...

źródło: comment_JFmQ5IdCUBgmHaD5jFbxmYcPXtBSaAIw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mati1000500100900: W tym odcinku Ofiary Drogowej wymieniamy small blocka 2.2 CDI w naszym Sprinterze na parkingu pod Biedronką. Udowadniamy że busa można przywrócić do latania w krótszym czasie niż Straż Miejska potrzebuje na wystawienie mandatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kisiel119: Przypomniałeś mi jak kiedyś pod blokiem w maluchu wymieniałem sam skrzynie biegów bez wyjmowania silnika.Kurla ,kiedyś to było , a nie jak teraz z byle czym do serwisu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kisiel119: niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nie swapował pod blokiem. Ja wsadziłem 1.9 tdi zamiast 1.4 do polo na parkingiem pod blokiem i nikt mnie nie wyganiał a nawet sąsiedzi chcieli pomagać jak zobaczyli, ze to 1.9tdi
  • Odpowiedz