Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie nie rusza ten #zakazhandlu ? Nie to, że ten pomysł nie jest totalnie idiotyczny, ale ja w niedzielę to praktycznie zawsze siedzę w domu żeby mieć chociaż 1 cały dzień na wypoczynek w domu, granie itd. Jak wychodzę z domu to tylko piątek/sobota, a zakupy i tak każdy u mnie robi najczęściej w sobotę, bo w niedziele piekarnie są pozamykane.
  • 20
  • Odpowiedz
@adam40960: @piotrek-ry: Dlatego mówię, że ten zakaz jest totalnie idiotyczny i narusza prawa wolności, ale po prostu we mnie to jakoś nie uderza, bo i tak nie chodziłem na zakupy w niedzielę i trochę się dziwię, że aż tyle osób to robiło.
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: to często zależy od tego kto ma kiedy czas na takie rzeczy jak zakupy. Dla przykładu osoby robiące przez 6 dni w tygodniu w jakichś chorych godzinach, które nie pozwalają na normalne funkcjonowanie, mocno odczują ten durny zakaz
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER mnie też aktualnie nie uderza, bo nie przypominam sobie kiedy ostatni raz byłem w niedzielę na zakupach, ale kiedyś mi się zachce i chce mieć możliwość pójścia, a nie ktoś mi będzie mówił kiedy mam robić zakupy
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: mnie cieszy, szczególnie jak widzę ten ból dupy na wykopie. Wręcz widzę tych ludzi jak z pianą na ustach walą w klawiaturę pisząc swoje posty. Ubaw po pachy xD
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER ja mieszkam przy czeskiej granicy wiec w razie czego 10 minut i jestem w markecie. Tylko wspolczuje pracownikom w polsce. Nie dosc ze dluzej beda w pracy to tylko moge sobie wyobrazic jaki maja teraz mlyn
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER Mnie również zakaz ten nie rusza, aczkolwiek zakaz ten idiotyczny jest z punktu widzenia pracowników - będą zmuszani do dłuższej pracy w każde soboty (czesto nawet do 23:30) przed niedzielą z zakazem handlu a dodatkowo zmiany poniedziałkowe w wielu sklepach mogą zaczynać się nawet o 00:30. No i jak ktoś pisał, uderza to też w studentów, którzy chcą sobie dorobić i pracujące weekendy to jedyna możliwość.
  • Odpowiedz