Wpis z mikrobloga

@jokefake jak ja jeżdżę samochodem puszczam swoją muzykę, niech #!$%@? jak im się nie podoba xD polecam behemotha puścic. Od razu lepiej się jedzie. Ostatnio podwoziem kolegów, to im się moja muza podobala ( ͡º ͜ʖ͡º) jak z nimi jadę nie narzekam na rapsy z blokowisk
@AmadiS: ale gdzie on typie napisal, ze slucha metalu? Rownie dobrze moze sluchac #!$%@? bzeczenia czytaj elektronika ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tutaj:

ostatnio mam potężną fazę na DOOM/stoner
@jokefake: Ja też mam grono znajomych, w sumie prawie każdy słucha czegoś innego ale mamy takiego jednego co słucha tych dziwactw co ty, nikt nie chce zeby jeździć jego autem. No niestety, mnie np #!$%@? i mega źle nastraja jakieś darcie mordy metalowe. Piękny dzień, słoneczko, autostrada, no cudowny relaksik, a z głośników jakieś spazmy agonalne z piekła.

@Beszczebelny kurde to ze mną moi pasażerowie mają super, zawsze staram się puścić
Czemu za każdym #!$%@? jest tak samo, że ludzie słuchający metalu uważają się za jakichś Bogów muzyki, a jak ktoś słucha czegoś innego to jest śmieciem w ich oczach? XDD


@Chikusho: Jakieś 20 lat temu tez taki byłem. Potem dorosłem, poszerzyłem horyzont i zrozumiałem, że ograniczanie się do jednego gatunku muzycznego to oznaka biedy umysłowej — to samo tyczy się praktycznie każdego rodzaju sztuki. Takie coś przechodzi z wiekiem, chyba że
@d1l3r

Albo normalnie się o to pokłóćcie i jak usłyszysz "o gustach się nie dyskutuje" to wyjmij pindola i zrób śmigło, bo wygrałeś i jesteś intelectually superior.

Ahh ale mu pan powiedział... jak poeta
@Dave987654321: autystyczny gust muzyczny, skad ja to znam xD
jak puszczam sobie dj shadow w pracy to przychodza ludzie i pytaja jak moge tego sluchac
ale jak kumpel pusci eske to nikt uwagi nie zwraca
#!$%@? jemioły
@jokefake: ja mam na Spotify playlistę ze społecznie akceptowalną muzykę i odpalam gdy biorę ludzi na blabla bo jakbym słuchał w drodze swojej muzyki to by pewnie oceny były same 1/5 xD
Ale ta playlista to i tak w miarę wyselekcjonowane kawałki z lat 80/90 i niektóre lepsze z nowszych jak Imagine Dragons itp.
E, też myślałam, że typowy kuc, ale to co wrzucił jest całkiem spoko. Choć swingu bym raczej nie brała do auta, jeśli znajomi to typowi słuchacze eski, ale Three Leg Dog jest już całkiem spoko, może nawet im podejdzie. Nie jest typowym mordodarciem, ubóstwianym przez metali, a nieznośnym dla "innych", jakieś kawałki rocka w tych POPularnych stacjach też się czasem trafią... Raz na ruski rok, ale trafią :P
@MuchomorCzerwony: Nie każdy "metal" wymusza na innych słuchania tej muzyki, w sumie to z moich znajomych nikt tak nie robi i nie widze powodu, żeby twierdzić, że "szkoda, że nie każdy z tego wyrasta" - przecież taką opinią samemu samemu nie szanujesz gustów innych. Ja nie wyrosłem - i mówie tu konkretnie o "byciu metalem" w sensie długich włosów, ubierania się tak a nie inaczej i łażeniu na koncerty, , lvl
Potem dorosłem, poszerzyłem horyzont i zrozumiałem, że ograniczanie się do jednego gatunku muzycznego to oznaka biedy umysłowej


@Makiawel: No ale obrażasz sporą grupę ludzi, twierdząc, że są biedni umysłowo z tak infantylnego powodu, jak to, że nie słuchają wielu gatunków muzycznych a tylko jeden? xD czy ty się słyszysz człowieku? xD czym ty sie róznisz od jakichs zjebów którzy twierdzą, że hurr durr metal jest dla inteligentnych a pozostała muzyka to