Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja nie cierpię dzieci i nie planuję ich mieć? Mam 30 lat.

Widzę to tak:
niemowlę – ciągle ryczy, je i wali w pieluchy, nawet nie pogadasz,
małe dziecko – wysmaruje ci mazakami plazmę i zniszczy membrany głośników kolumny,
większe dziecko – no chodzi do tej szkoły i #!$%@? jakieś smutki,
nastolatek – wszystkiego chce, drogich ciuchów, sprzętu, buntuje się o byle lepę na mordę za pałę z kartkówki,
dziewiętnastolatek – idzie na studia i zamiast się uczyć, to pije i ćpa, ew. gra w gry,
dorosłe dziecko – już może pogadasz, może w czymś pomoże, ale najprędzej #!$%@? z kraju do UK.

No chyba #!$%@? nie. Jak byłem młodszy i zakochany, to wymyślałem nawet imiona i w ogóle, a teraz to już nawet żenić się nie chcę. Kilka lat może być fajnie, a może być też tak, że spuścisz babę z oka na chwilę, wyjedziesz w delegację, a ona się puści z młodszym bolcem z pracy, dowiesz się o tym i wuj kura, rozwód. Nope, nope, nope. Jak związek, to tylko na kocią łapę. Znam taką parę, mają dziecko (dziś już dorosłe). Można? Można. Wcześniej tylko ustalacie, że albo jesteście sobie wierni, albo każdy się rucha z kim chce, byle w zabezpieczeniu.

#rozkminy #dzieci #zwiazki
Pobierz Velominati - Czy tylko ja nie cierpię dzieci i nie planuję ich mieć? Mam 30 lat. 

...
źródło: comment_zn4CC3zLB4sfAeYjvchuxsj1lW76PTBE.jpg
  • 301
Kobiety sa zle tylko w jakims procencie


@Toszeron: O panie, gdybyśmy mieli rozwinąć ten temat, to by Białkowi miejsca na serwerach brakło. ;)
W innym wpisie napisałem, że "zakochałem" się w Justynie Siekluckiej, choć dość daleko jej do mojego "ideału" urody. Od tej kobiety bije taki spokój, łagodność, wrażliwość. Idealny materiał na żonę. A przynajmniej takie sprawia wrażenie.
Ja kobiet nigdy nie szukałem. Oczywiście byłem w związku, prawiczkiem nie jestem, nie
@Velominati: Czytam wypowiedzi "pro-dzieciowców" i nie wiem, dlaczego piszą o dojrzałości dzieciatych ludzi. Ani sama decyzja o spłodzeniu potomka, ani bycie rodzicem nie stanowi automatycznie dowodu dojrzałości. Pozostanie bezdzietnym - również nie.
Niemowlęta i najmłodsze dzieci wyglądają uroczo co działa na niektóre kobiety, wzbudza myśli o macierzyństwie kiedy widzą maluchy innych ludzi. To ma być to "dorośniesz-zmądrzejesz"? Dajcie spokój. Przedłużanie gatunku jak ktoś slusznie tu zauważył, kiedyś i tak przestanie być
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Velominati: ale post dotyczy dzieci, a nie porównywania ich do psów xD jasne, z psem masz to samo (powiedzmy xd) ale nie napisałeś "wolę psy niż dzieci/niemowlaki" tylko, że nie chcesz dzieci, bo coś tam i wypisałeś te powody, więc skomentowałam jak to wygląda z mojej perspektywy z niemowlakiem xd
Po co znowu próbować?


@jamtojest: Początkowo myślałem, że temat faktycznie bez sensu i miałem usunąć, ale interesuję się m.in. polityką i inżynierią społeczną i zaczęło się robić ciekawie. Wypowiedzi malują obraz naszego polskiego społeczeństwa tu i teraz i również dla socjologów mógłby być ciekawy.
@szczym_do_ludzi: Dziwne ale jeśli chodzi o ludzi w średnim wieku to częściej słychać że samobójstwo popełniają osoby posiadające rodzinę, szczególnie gdy trafią na trudności typu rozpad związku, utrata pracy, choroba.

Osoby bez dzieci częściej w takich przypadkach robią "restart": przeprowadzają się, zmieniają zawód czy zaczynają podróżować.
wszystko co dobre wymaga wykładniczo więcej pracy. Im bardziej się przyłożysz tym lepiej to wyjdzie. Moim zdaniem jesteś leniem


@Purple: Już pisałem. Jestem sportowcem, którego trening czasem trwa od 6 rano do 18 i raz już przyjeżdżała do mnie karetka (nie ja wezwałem) i chcieli mnie brać do szpitala na badania, ale stwierdziłem, że przeżyję i podziękowałem. Sport jest moją pasją. Gdybym miał wybierać między życiem z pasją, a życiem dla
@eeemil: ciężko sie załamać po stracie wszystkiego skoro nie masz niczego. Najlepiej w takim razie zamknąć się w bezpiecznym kokonie i przezimować do śmierci, bo może nie wyjść? Własnie o tym mowi Peterson. Typowy Piotrus Pan. Stworzyc sobie nibylandie, bo w nibylandii nie istnieje ani odpowiedzialność, ani ewentualna porażka. Jest tylko zabawa, a każdy kto nie jest dzieckiem jest wrogiem.
@wysuszony:

najgorszy typ rodzica to taki który na dziecko przenosi swoje niespełnione ambicje

Ale jak to niespełnione? Wiesz o czymś, o czym nie wiem ja? Wygrywam w zawodach, więc chyba nieźle się spełniam, co?
No i jakiego rodzica? Przecież napisałem, że nie chcę mieć dzieci...

#shitwykopsays
Widzę to tak:

niemowlę – ciągle ryczy, je i wali w pieluchy, nawet nie pogadasz,

małe dziecko – wysmaruje ci mazakami plazmę i zniszczy membrany głośników kolumny,

większe dziecko – no chodzi do tej szkoły i #!$%@? jakieś smutki,

nastolatek – wszystkiego chce, drogich ciuchów, sprzętu, buntuje się o byle lepę na mordę za pałę z kartkówki,

dziewiętnastolatek – idzie na studia i zamiast się uczyć, to pije i ćpa, ew. gra