Wpis z mikrobloga

JA #!$%@?Ę
inaczej nie można tego nazwać
słyszeliście o grasujących pedofilach na gadu gadu? Bo ja się dowiedziałam od @anenya, która też o tym pisała. Postanowiłam zobaczyć czy to prawda, zostawiłam komputer włączony od 9 do 20 i poszłam na uczelnię. Jak wróciłam to już kilkanaście wiadomości znajdowało się w skrzynce.
Płakać się chce jak się na to patrzy.
Inne oblechy w komentarzach...
Co z tym zrobić? Iść na policję? (,)

##!$%@? #pedofilia #gadugadu #gg #logikaniebieskichpaskow
Pobierz l.....a - JA #!$%@?Ę
inaczej nie można tego nazwać
słyszeliście o grasujących pedof...
źródło: comment_xxLDmqYkF11snCj4gVbju9trcfQzDtri.jpg
  • 165
@laczka Po całej tej akcji mam ogromne obrzydzenie do ludzi. Tak na prawdę idąc przez swoją okolicę nie wiesz ilu takich zboków mijasz, rozmawiając ze swoim sąsiadem, nie wiesz czy nie jest tym typem piszącym do małych dziewczynek. Nawet zostawiając dziecko w szkole czy przedszkolu, na treningu, u koleżanki z jej rodzicami nie wiesz jaka jest ich prawdziwa twarz. Jestem przerażona jeszcze bardziej, gdyż z tego co już się dowiedziałam nic nie
@Lord_Hunter: @ostatni_mlody_wilk: @ostatni_mlody_wilk: @ostatni_mlody_wilk: jak uważam takiego zjawisko za bydlęce to nie jestem za upublicznianiem twarzy takich osób. Nigdy nie wiecie kto siedzi po drugiej stornie i czy zdjęcie, które przedstawia na swoim profilu jest jego czy np ukradzione komuś kto nawet jest tego nieświadomy z profilu FB. Zgłaszać na policje owszem. Wykonywać samosądy i upubliczniać zdjęcia niekoniecznie.
@laczka: Kiedyś już była podobna akcja i ludzie prowokowali ich, chyba nawet doszło do jakichś samosądów, a na koniec okazało się, że bardziej nielegalne były właśnie te prowokacje niż to ich zboczone pisanie. Więc radziłbym uważać, bo to ładnie tak na papierze brzmi, ale różnie się może skończyć.

Swoją drogą przyznam się bez bicia, że sam kiedyś byłem podrywany przez geja-pedofila, jak miałem jakieś 11-12 lat i korzystałem z kafejki internetowej.