Wpis z mikrobloga

JA #!$%@?Ę
inaczej nie można tego nazwać
słyszeliście o grasujących pedofilach na gadu gadu? Bo ja się dowiedziałam od @anenya, która też o tym pisała. Postanowiłam zobaczyć czy to prawda, zostawiłam komputer włączony od 9 do 20 i poszłam na uczelnię. Jak wróciłam to już kilkanaście wiadomości znajdowało się w skrzynce.
Płakać się chce jak się na to patrzy.
Inne oblechy w komentarzach...
Co z tym zrobić? Iść na policję? (,)

##!$%@? #pedofilia #gadugadu #gg #logikaniebieskichpaskow
l.....a - JA #!$%@?Ę
inaczej nie można tego nazwać
słyszeliście o grasujących pedof...

źródło: comment_xxLDmqYkF11snCj4gVbju9trcfQzDtri.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
@laczka kiedyś na małej grupie barszczow(wtedy max 250 osób) robiliśmy to samo, gadaliśmy, zbieralosmy wszystkie dane, a finiszem akcji był kontakt z rodzinami tych typów i gdzieś był album dostępny w necie z napisem pedofile, około 100 osób, facjaty imiona itd. Bardzo łatwo wysepic od nich foto.
Mogę posłużyć doświadczeniem :D miałem chyba 8 mord w jeden dzień
  • Odpowiedz
  • 3
@laczka: @tylko_bordo: @qwerty93: co do #!$%@?? Jakim cudem policja ich nie tropi? Jak widać godzina roboty i podstawiona dziewczynka i mają statystyki na rok do przodu zapełnione. #!$%@?ć pedofilów prądem.

@Vittu Po pierwsze z samo pisanie paragrafu nie ma. Po drugie policja chyba nie może robić prowokacji w stylu stanogi, że udają dziewczynkę i się umawiają na spotkanie.
  • Odpowiedz
Najgorsze ze pewnie polowa z tego to jakies dzieciaki z gimbazy co se robia żarty xd Ale cala reszta to do pierdla albo jaja uciąć. Swoją drogą kto Gg jeszxze używa..
  • Odpowiedz
@laczka: Pasowałoby zrobić jakąś prowokacje. Choć jeden złapany, to ogromny sukces. Tylko nie wiem czy takie wirtualne rozmowy mogą mieć jakąkolwiek moc w sądzie.
  • Odpowiedz