Wpis z mikrobloga

JA #!$%@?Ę
inaczej nie można tego nazwać
słyszeliście o grasujących pedofilach na gadu gadu? Bo ja się dowiedziałam od @anenya, która też o tym pisała. Postanowiłam zobaczyć czy to prawda, zostawiłam komputer włączony od 9 do 20 i poszłam na uczelnię. Jak wróciłam to już kilkanaście wiadomości znajdowało się w skrzynce.
Płakać się chce jak się na to patrzy.
Inne oblechy w komentarzach...
Co z tym zrobić? Iść na policję? (,)

##!$%@? #pedofilia #gadugadu #gg #logikaniebieskichpaskow
l.....a - JA #!$%@?Ę
inaczej nie można tego nazwać
słyszeliście o grasujących pedof...

źródło: comment_xxLDmqYkF11snCj4gVbju9trcfQzDtri.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
Czemu akurat GG? Nikt tego wcześniej nie zgłaszał? Mialem kiedyś kumpla, który pracował w gadugadu i zajmował się właśnie sprawami przekazywania informacji na policję. i GG udostępniało IP i same teksty, ale to było lata temu i pdefilach nie wspominał, tylko jakieś groźby i inne patologiczne bzdury.
I zastanawiam się czy dobrze jest to nagłasniać jak tu na wykopie. Może bez tego łatwiej by ich było złapać albo się zorientują i zaczną
  • Odpowiedz
A mnie zastanawia co kieruje takimi zwyrolami ze szukają na GG niby? Przeciez wiadomo że teraz większość ludzi a już na pewno gowniarzy korzysta z fb i nawet o GG nie wiedzą.
  • Odpowiedz
@laczka no rozumiem jak to działa, ale serio dzieci tego używają? Aż z ciekawości zapytam jutro brata czy w ogóle wie co to jest GG. Ma 13 lat jakoś to akurat
  • Odpowiedz
@laczka: moze na wykopie powstanie pierwsza polska grupa łowców pedofilów? :D

sledze pare angielskich kanalow, czesto robia live z akcji lapania zbokow. Prawnie policja nie moze robic takich zasadzek ale obywatele juz tak, pedofile sa oskarzeni o pisanie do maloletniego i proby umowienia sie na seks, mimo tego ze pisali z doroslym

aktualnie dzialajace co sledze
https://www.facebook.com/WolfPackHunting/
https://www.facebook.com/stingandexpose/

a najbardziej popularny byl Stinson Hunter ktory probowal dostac sie do telewizji ale
  • Odpowiedz
@laczka: Mam corke w wieku 9 lat. Jak sobie pomysle o czyms takim to az mnie krew zalewa. Jak bym dorwal takiego pedofila to nie wiem czy by sie nie skonczylo na samosadzie
  • Odpowiedz
@laczka Za same rozmowy policja nic mu nie zrobi,może cię zszokuje to co ci powiem ale potrzeba twardych dowodów, jagby ci tak wysłał zdjęcie pedofilskie typu dziecka to policja odrazu by wzięła sprawę i go zatrzymała za rozpowszechnianie, powiedz mu żeby pokazał jakie masz mu zdjęcia wysłać itp.Bo przykładowo jeśli by się okazało że musieli by prowadzić dochodzenie to napewno nie chciało by się im zakładać sprawy za dużo papierowej roboty.
  • Odpowiedz
@tylko_bordo: to jest jakas masakra zrobilem konto jako mloda dziewczynka i prawie od razu napisal do mnie gosc ktory wyslal mi pare zdjec, twierdzil ze swojej wlasnej corki usunalem dzisiaj konto bo mam mega kaca moralnego ze to zobaczylem, ale ciagle mysle o tej dziewczynce bo zdjecia wydawalo sie ze byly robione na biezaco.. czy #!$%@? mozna cos z tym zrobic???
  • Odpowiedz