Wpis z mikrobloga

Sory za taki spam dzisiaj na grupie ale doszła mnie taka informacja, że zaraz się #!$%@? z fotela. Czasem opowiadam o moich praktykach szpitalnych na streamach. Moją ulubioną historyjką jest przygoda z księdzem. Część z was nie wie o co chodzi więc w skrócie opowiem. Ze 2 lata temu dbywaliśmy praktyki w szpitalu w pracowni fizykoterapii (czyli te lasery, ultradzwieki, krioterapia itp). Pewnego dnia obsługiwaliśmy wirówki z kolegą (takie wanienki z biczami wodnymi). Już kończyliśmy, nie było pacjentów, nudziliśmy się z kolegą więc zaczelismy obgadywać koleżanki w erotyczny sposób. Nagle przychodzi nasza przełożona i mówi, że ma pacjenta na wirówkach, który ma niedowład i nie da rady go sama z tej wanny wyciągnąć i czy możemy jej pomóc. No to spox idziemy (a mi knaga stoi po tych rozmowach jak słup betonowy). Bierzemy się za tego pacjenta, wziąłem go takim chwytem pod pachę. Pech sprawił, że ręką przez pewien okres dotykał mojego staniętego bydlaka. Se myślę no przypał ale no kto wie może nie poczuł. Potem się okazało, że to ksiądz. Leżał na oddziale więc na zabiegi przychodzil codziennie. Na drugi dzien przychodzi na ultradzwieki i mowi ze chce do mnie. No to spoko zrobilem mu i siema. Nastepny dzien mnie nie bylo na UD. Kolezanka chciala mu zrobic a on że nie że on poczeka na takiego studenta o takim ładnym imieniu. No to spoko przyszedlem, robie mu zabieg a on sie tak na mnie dziwnie zaczął patrzeć, tak jakbym mu sie kurde podobal i codziennie dawal mi cukierki! Mówię swojej grupie, że coś jest nie tak, dostaje od ksiedza cukierki, patrzy sie na mnie jakby mial na mnie ochote i ogolnie o co tutaj chodzi :D ale śmialiśmy się z tej sytuacji, różni są pacjenci i taki mi się trafił co zrobić. Przez resztę praktyk nikomu innemu nie dał się dotknąć tylko mi. Nie wiedzieliśmy z jakiego powodu trafił do szpitala, nikt mu do karty nie zaglądał (ze studentów), wyglądał jak typowy pacjent po udarze. Miał nos złamany w kilku miejscach i ogólnie szyty na twarzy, twierdził, że ze schodów spadł. Dzisiaj kolega, z którym wtedy odbywałem praktyki wysyła mi link, znajdziecie go na dole. Okazało się, że ten ksiądz to PEDOFIL a do szpitala trafił po tym jak go dorwali na parafii i pobili za to, że zabawiał się z dziećmi. Tak, zostałem molestowany przez księdza pedofila iks #!$%@? de
http://supernowosci24.pl/ksiadz-z-rzeszowa-skazany-za-molestowanie-dzieci/

Jest to cytat z grupki, streamera, którego kiedyś oglądałem, ale z grupki nie wyszedłem.
I mi dzisiaj wyskoczyło na głównej facebooka.
#niepasta #katolicyzm #historia