Wpis z mikrobloga

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #stulejacontent
Anony, zgodzicie się ze mną, że 90% różowych pasków w tym kraju jest z facetami jedynie dla pieniędzy? Serio, miły, spokojny chłopak zarabiający te 2 tysiące nie ma szans w starciu z chamem który nie szanuje lasek zarabiającym <5000 zł. Polki to najgorszy naród pod względem różowych. Owszem, są wyjątki. Ale może 1 na 10 nie interesuje kasa.
  • 17
  • Odpowiedz
@Anoncio: Nie #!$%@? bo dużo sebów zarabia te 2-3k na rękę i do tego sporo przepiją z wypłaty itp. a mają nawet ładne ##!$%@?
Gorzej jak taki beta stulej jest #programista15k to one ciągną z nich kasę że aż mi szkoda bo wcześniej oni nie mieli lasek i nie wiedzą jak być w normalnym związku ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oczywiście nagradzanie sexem, wypady do galerii na ich
  • Odpowiedz
@Anoncio: W sposób jaki piszesz to nawet nie wydaje mi się, że miałeś do czynienia z nie-Polką.

W większości chodzi o zaradność, a nie kasę. Oczywiście zdarzają się przypadki, że jak np. wygrasz na loterii łudem szczęscią sporo pieniędzy to też wtedy zainteresowanie Tobą wzrośnie (nawet Twoi kumple wtedy mogą być dla Ciebie przyjaźniejsi)
  • Odpowiedz
@Anoncio: Korelacja to nie przyczynowosc.
Pisałeś w poprzednich wpisach, że nie masz znajomych. OK, ja też mam tylko jedna paczkę dobrych koleżanek i kolegów , pozostali ludzie są na siema siema i piwo od wielkiego dzwonu.
Ale nie zauważyłem żeby kobiety leciały tylko na kasę. Dziewczyny i żony mają zarówno magazynierzy jak i budowlancy
  • Odpowiedz
@Anoncio: Bo w Polsce jest jeszcze patologiczne wychowanie kobiet, z zachowaniem dawnych przywilejów ("dziewczynki nie wolno uderzyć nawet kwiatkiem") bez obowiązków z równouprawnienia (dłuższe emerytury, brak kategorii wojskowych). Nie wspominając ciągłego wmawiania o byciu "najpiękniejszymi kobietami świata"
  • Odpowiedz
@Anoncio: W przypadku typowych samocow beta spod znaku #programista15k to tak jest, ale dużo typowych Sebixów zarabiajacych grosze na produkcji czesto ma całkiem inteligentne i wartosciowe różowe. Aaa i te gadki o tym, że nie chodzi o kase a o zaradnosc to jedynie mozna podsumowac jednym - top kek
  • Odpowiedz