Wpis z mikrobloga

@Jack_Daniels_Ze_Szklanki: nie warto, iphone do Galaxy S są upośledzone. Klawiatura w IOS nie ma cyfr!, nie ma przecinka! trzeba wchodzić do submenu żeby to mieć, nie można szukać kontaktów na klawiaturze (nie szuka w książce po numerze i literach z kontaktu). IOS jest upośledzony, nie wspominając o tym ,żeby zrobić "back" trzeba z---------ć palcem na górny lewy róg ekranu w większości aplikacji, w przeglądarce lewy dolny róg ,zamiast normalnoego fizycznego
  • Odpowiedz
@Pawel_II_Smieszek:

Aktualizacje robi się po przeczytaniu opinii w internetach

a.k.a witamy w Linuksie, gdzie zamiast kliknięcia „update” musisz sprawdzić czy aktualizacja nie wysadzi ci przez zmienione zależności pół systemu.
@Jack_Daniels_Ze_Szklanki: Normalnie używałem androida, teraz dostałem służbowego iPada pro z rysikiem i coraz częściej zastanawiam się nad zmianą sprzętu- płynne przechodzenie między apkami, intuicyjny interface, a nie że typ nasrał ikonek i sobie klikaj...
Na minus może jedna rzecz-
  • Odpowiedz
@Jack_Daniels_Ze_Szklanki mam tą (nie)przyjemność pracować z iOS i ogólnie ze sprzętem od jabłuszka i szczerze powiedziawszy to go nienawidzę. To jest jakaś rypana porażka.
Safari to dno dna i jeszcze pół metra odpadów jak dla nie. Jest kompatybilne chyba tylko samo ze sobą. Nie można korzystać z normalnych przeglądarek internetowych bo wszystko to i tak safari.
Sklep jest jak dla mnie gorszy niż ten androidowy.
Telefon ogólnie wydaje mi się taki trochę dla ograniczonych ludzi. Możliwości konfiguracji są...no nie ma ich.
Co prawda działa to to płynnie i jak dla mnie na tym kończą się plusy.
  • Odpowiedz
@Jack_Daniels_Ze_Szklanki: ja się przesiadłem ale wytrzymałem miesiąc. Czemu? iOS jest dla mnie niepraktyczny. Tzn nie wiem jak teraz ale jak 2-3 lata temu się przesiadłem to rzucałem k-----i na prawo i lewo. Korzystanie z iPhone 5 to chyba moje najgorsze doświadczenie z telefonami xd
Poza tym na andku jednak bateria mi lepiej trzymała + mogłem ustawić soft pod siebie a nie dostosowywać siebie pod soft.

Może teraz jest inaczej ale
  • Odpowiedz
@Jack_Daniels_Ze_Szklanki: wszystko zależy z czego korzystasz. Byłem na andro, później ios, teraz andro.
ios jest lepiej zoptymalizowany i masz dłuższe aktualizacje, ale po tych aktualizacjach potrafi się nieźle skopać.
W podobnej cenie też masz niezłe telefony na andro, a ze nie maja aktualizacji - przynajmniej nic nie popsuja.:-)

Ja bym nie patrzył na system, bardziej na to z czego korzystasz. No i wiadomo - jak masz maka, to iphone lepiej pasuje, bo wtedy mozesz pisac smsy z komputera, odbierac telefon i takie tam.
Prawda jest taka, ze ios cudem juz nie jest, Apple robi kuchy, a Android to nie jest taki szajs
  • Odpowiedz
Wszystko na plus,poręczny,prosty w obsłudze
Jak już zaczniesz korzystać to gwarantuje ze nigdy więcej nie wrócisz do androida,a jeżeli już to zastanowisz się 5 razy
  • Odpowiedz
@Jack_Daniels_Ze_Szklanki no cóż,mam andka od 1.6 , ostatnio kupiłem iPada mini 2 , i poza dobra baterią i mnogością akcesoriów z dobrymi foliami i obudowami włącznie, nie widzę żadnej przewagi . System jest mniej intuicyjny jak adnroid.
  • Odpowiedz