Wpis z mikrobloga

@Jack_Daniels_Ze_Szklanki: Na Iphone 7 system stabilniejszy niż na S8/Note 8. Szybkość porównywalna. Sklep co kto lubi, trzeba się chwilę przyzwyczaić do appstore po google play. Świetny icloud i opcje synchronizacji, to jest zajebiste w porównaniu do androida. Mam ipada i iphone wszystkie zdjecia, notatki co chce i tu i tu od razu. Kupiłem Iphone najpierw swojemu różowemu po zobaczeniu przez tydzień jak to śmiga i jaki przyjemny jest to system też
@niexus: odniosę się do minusów: dla mnie jest płynny i o wiele szybszy niż P9 (który, u mnie mocno katował); przełączniki racja nie wyłączają modułów, ale nie zżera to znacznie baterii, a jest to wygoda - wstaje rano odblokowuje telefon i sam łączy mi się z wifi i słuchawkami bt; iMessage jest bardzo dobra alternatywa?; touchID w moim przekonaniu jest szybszy i dodatkowo z przodu;m
* ładnie po prostu wygląda zarówno system jak i sam telefon

* optymalny rozmiar ekranu


@niexus: Tych plusów bym nie wymieniał, są telefony ładniejsze lub równie ładne, androidy mają też większe spektrum wielkości ekranu.
Z systemem to wybacz, ale brzmi jak żart. Cukierkowy, kolorowy, nic nie da się ustawić, nawet zmienić ikon (a kiedyś ustawić ich na dole ekranu się nie dało, nie wiem czy to wciąż funkcjonuje :\).
@hiteeek: ja to używam od wczoraj dopiero. Jestem zadowolony, ios wydaje mi się być o wiele bardziej plynny, stabilniejszy, intuicyjny. Po dwóch drogich telefonach sony z Androidem i ciągłym czekaniem na reakcje aplikacji od momentu przejścia na iphona czuje się spokojniejszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ka4az: akurat umiejscowienie czytnika to sprawa subiektywna (ja wolałem z przodu, tata wolałby aby s7 miał czytnik z tyłu)
Na iMessage nie wszyscy znajomi tam są, więc skoro i tak przełączam się na Messenger a, którego ma każdy to z iMessage korzystałem rzadko i jak dla mnie nie wyróżniał się jakoś bardzo na tle Messengera.
TouchID z iPhone SE jest dużo wolniejszy od tego z Huawei, czy nowszych iPhone'ów
@niexus: ale iPhone 5 to telefon sprzed 5 czy tam 6 lat, takich chyba nikt nie bierze dzisiaj pod uwagę. Szczególnie, że akurat z jednego z nich korzystałem przez pewien czas i to była katorga w porównaniu do androida. Jeszcze się zepsuł parę dni po powrocie z serwisu. Poza tym 4 cale to obecnie ekran mikroskopijny, na takich nie da się pisać wygodnie ani nic robić, więc się takich nie tworzy.