Wpis z mikrobloga

  • 9
Prawda jest taka że wiekszość osób przesiada się ze starych telefonów ze średniej/niskiej półki cenowej i są pod wrażeniem że nowy iphone szybciej chodzi. Porównując telefony flagowe moim zdaniem nie warto.
  • Odpowiedz
@Jack_Daniels_Ze_Szklanki: myślę, że iOS jest dla mniej wymagających ludzi.. Interfejs się szybko nudzi i jak wiadomo nie można nic z tym zrobić. (aplikacje wywalają się tak samo często jak na androidzie! z tego co zauważyłam nawet częściej...może to zależeć od aplikacji i tego, że autorzy ich nie optymalizują dla danego systemu)
Jeśli potrzebujesz telefonu tylko do internetu, wiadomości i gierek to iOS wystarczy, jeśli lubisz się nim bawić andek o
  • Odpowiedz
@Jack_Daniels_Ze_Szklanki: iOS to była bajka pod względem niezawodności do czasu iOS11. Nagle człowiek ma odczucia, że z-----i dużo rzeczy po to, żeby przy prezentacji iOS 12 szczycić się poprawą stabilności systemu. 11 to jest dramat porównując do poprzednich iOS, choć w porównaniu z Androidem (ale nie tym "czystym") to i tak jest pozytywnie.
  • Odpowiedz
@Ancinek: Ostatnio stwierdziłem, że wydajność iPhone jest wyjątkowo przereklamowana, tak samo jak zresztą stabilność (patrz badania raportów o crushach). Sam wczoraj podjąłem decyzję, czy kupić iPhone czy galaxy I podło na ostatniego. Wydajność rzeczywista nowych Samsungów nie ustępuje ipx, mimo cyferek na benchmarkach, ale aparat to już inna sprawa (na czym mi zależy).
Oto porównanie s9plus oraz iPhone x
https://youtu.be/UY4a0IPXotA
  • Odpowiedz
@Ancinek: Jutro będę testował (pre-order) wersję z plusem. Co ciekawe, pomimo "lagwizza" poczynili niezły postęp z optymalizacją (patrz wysłany ci filmik).
  • Odpowiedz
@PioTr7: zawsze miałem flagowe telefony z androidem (od Samsung Galaxy S przez samsung Nexus po lg g3) potem kupiłem iphone 7 plus... Korzystam od roku i od roku klne na ten telefon. W przyszłym miesiącu planuje wymianę na coś z androidem. W końcu powrót do normalności
  • Odpowiedz
@Jack_Daniels_Ze_Szklanki ja dwa miesiące temu przesiadlem się z iPhone 6s+ na LG V30. LG ma wadę fabryczną, ale nie chce mi się go wysyłać na gwarancję, bo strasznie nie chce mi się przesiadać z powrotem na ajfona nawet na ten tydzień czy dwa.
iOS jest strasznie ograniczony i w---------y, zwlaszcza 11. Stabilność i niezawodność to już dawno mit, zwłaszcza 11tki. Jak oglądasz coś na youtube, to nie możesz odpisać na sms/messengera,
  • Odpowiedz
Warto, całe życie korzystałem z różnych telefonów na Androidzie i od niecałego roku mam iPhone. Ani razu się nie zaciął, chodzi płynnie etc. A sranie większości o konfigurowaniu telefonu, zmianach ikonek (xD), crashach systemu (jak to zrobiliście? Rok i ani jednej zwiechy xD) to płacz, że nie mogą sobie gazu w Tesli założyć xD
  • Odpowiedz
@losmarte: No ciężko używać telefon bez nawigacji, aplikacji do banków i społecznościówek. Jak ktoś ściąga śmieci ze sklepu to nieważny system bo i tak jest debilem, który spowolni etc system. Aktualizacje robi się po przeczytaniu opinii w internetach ;)
  • Odpowiedz