Wpis z mikrobloga

Zawsze wszyscy do mnie zagaduja na portalach randkowych :D

Zastanawialam sie z kolezankami, dlaczego tak jest, ze faceci pisza jak #!$%@? a my nie musimy nic :D doszlysmy do wniosku ze wy po prostu tak bardzo nas potrzebujecie, a my wystarczy ze istniejemy :) Ale to jest dobre bo my wybieramy czy to na takim Badoo czy tanczac w klubie decydujemy z kim spedzimy czas jesli w ogole x3 #podrywajzwykopem #zwiazki #tinder #badoo #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow
  • 62
Ogólnie to dziwna nitka. Ja zbytnio nie daję #!$%@? o to ile na 10 jestem, bo co locha to obyczaj. Jedną obrzydzam, druga sama się pcha na bolca, więc jaki w tym sens? Po prostu - jestem. Robię swoje, wyglądam jak mi się podoba i jak jakiejś loszce się to podoba, to fajno, jak nie to też fajno. Nudno by było gdybym mógł ruchać wszystko. Zero wyzwań i pewnie po tygodniu by
@AIicja: bycie kobietą też ma swoje wady np część z adoratorów okłamuje kobiety, że je strasznie kocha a tak naprawdę chodzi im tylko o seks. Mówią "Masz naprawdę dobry gust" a myślą "ale bym zapakował w te okrągłe poślady" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AIicja: Ameryki to Ty nie odkrylas... rozowe w tych czasach nic nie musza robic, wszystko przez normictwo i bialorycerstwo co sie wmowilo, ze sa zdobywcami etc... Ale ja nauczam, ze nie nalezy dawac rozowym zadnej atencji, kropla drazy skale wiec jest nadzieja...
@AIicja: i to jest właśnie błąd tych wszystkich ludzi bo później takie jak ty sie nauczą takiego zachowania, zachowuja sie tak samo w realu i ciężko do jakiejś podbic bo ta tylko czeka aż ktos będzie wokół niej skakał bo tak idioci robią.

Poza tym tak sie zachowuja zazwyczaj jakieś sebki czy inne patusy którzy podbijają do was tylko po to zeby zamoczyc a z biegiem lat wielkie zdziwienie że wszyscy
@AIicja: Ja na to patrzę w inny sposób, musisz przedrzeć się przez ten ogrom atencji niedojebów, którzy próbują zwrócić twoją uwagę, która odwracana jest tak na prawdę od wartościowych facetów. Natomiast ja jako facet, wybieram
sobie po cichu i realizuję plan.