Wpis z mikrobloga

Zawsze wszyscy do mnie zagaduja na portalach randkowych :D

Zastanawialam sie z kolezankami, dlaczego tak jest, ze faceci pisza jak #!$%@? a my nie musimy nic :D doszlysmy do wniosku ze wy po prostu tak bardzo nas potrzebujecie, a my wystarczy ze istniejemy :) Ale to jest dobre bo my wybieramy czy to na takim Badoo czy tanczac w klubie decydujemy z kim spedzimy czas jesli w ogole x3 #podrywajzwykopem #zwiazki #tinder #badoo #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow
  • 62
@AIicja: No nie wiem, ja nie potrzebuję, bo równie dobrze mogę sobie zwalić i też jest fajnie. To wy się stroicie, malujecie, dbacie o każdy detal, wydając przy tym masę kasy, żeby wyśniony książę w ogóle zwrócił na was uwagę. Uważasz, że wybierasz sobie faceta, którego chcesz? Spróbuj zrobić pierwszy krok w klubie, to to będzie ostatnia noc z koleżankami, bo im wartość socjalna spadnie i więcej cię nie będą chciały
@AIicja: Ejj. Przecież sama napisałaś, że uważasz się za inteligentną. Były badania robione i też większość uważa się za ponadprzeciętnie inteligentnego. Problem w tym wszystkim jest taki, że jak osoba inteligentna napisze, że jest inteligenta to ma racje mimo, że w większości przypadków będzie to nieprawda. Swoją drogą jeśli wyższe sfery oceniasz po samym wyglądzie to już samo to świadczy o tym, że do nich nie dosięgasz.