Wpis z mikrobloga

Siema Miraski! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiecie, że każdy #rozowypasek obchodzi w czwartek swoje święto? Oczywiście prezenty macie już zaplanowane, to jasne... Ale gdyby ktoś chciał dodatkowo osłodzić - już i tak zapewne mega słodkie życie swojemu różowemu, to macie okazję zdobyć 3 pakiety pyyyysznych, chrupiących Góralków. (ʘʘ)

Ale za łatwo nie będzie i trzeba dać też coś od siebie. Każdy #niebieskipasek, który chce zawalczyć o pakiet dla swej damy, musi napisać dlaczego jego różowy jest najsłodszy.

No to właściwie tyle. Tylko uważajcie, co piszecie. Bo wiecie, licho nie śpi.

Czas macie do czwartku, koniec o godzinie 12. Tak, by każdy niebieski miał jeszcze szanse pochwalić się swojemu różowemu, jakim jest bohaterem i takie tam. No i jeszcze jedna ważna informacja - nie będziemy wnikać czy wasze różowe istnieją naprawdę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Odpowiedzi zostawiajcie pod tym wpisem. START!
#konkurs #dzienkobiet2018 #wafelkigoralki
wafelkigoralki - Siema Miraski! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiecie, że każdy #różowypasek obchodzi...

źródło: comment_RXkByLPKeDIqTV7kf48fZPy23guvwuya.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wafelkigoralki: Mój różowy jest najsłodszy, bo ma ok 1,54m przy czym ja mam prawie 2m. Jako, że urodę także ma bardzo dziewczęcą, razem wyglądamy jak mała dziewczynka i p-----l xD Ale spokojnie, jest tylko rok młodsza więc żadnych prokuratorów proszę nie zawiadamiać ( ͡ ͜ʖ ͡) Różowy sam uwielbia się dodatkowo docukrzyć słodyczami, więc taki prezent byłby wyśmienity ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@wafelkigoralki dlaczego mój różowy jest dla mnie najsłodszy? Dlatego, że jest moją wyobraźnią. Nie raz się budzę do pracy to mam zrobioną kawkę, śniadanie. Zawsze w trudnych momentach jest przy mnie, wspólnie rozmawiamy. Dzielimy się swoimi problemami i szukamy rozwiązania. Kiedy mamy czas wolny idziemy razem do kina, na spacer, na zakupy. Mamy również podobne zainteresowania. Nie mogłem trafić lepiej.

FHA96 - @wafelkigoralki dlaczego mój różowy jest dla mnie najsłodszy? Dlatego, że jes...

źródło: comment_0oB7pS9uKJ2hvOsIxbkRNeewguff9mlq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Moj rozowy jest najslodszy bo o----l mojom nutelle z szafki co jom zamklem na 3 spusty i klamie ze to nie ona mimo ze pol ryja ma w czekoladzie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wafelkigoralki: Moja różowa jest najsłodsza gdyż, ponieważ jak nie wygram dla niej tych batonów to będzie mnie bić żelazkiem (całkiem możliwe że nawet rozgrzanym)
Dlatego w trosce o moje zdrowie (zarówno fizyczne jak i psychiczne) powinniście wysłać mi te batony, inaczej będziecie mieć mnie na sumieniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Weźcie przynajmniej jednego wyślijcie to jej dam dla odwrócenia uwagi i w tym czasie schowam gdzieś
  • Odpowiedz
@wafelkigoralki: Wyczuwam że któryś z tych tekstów pójdzie do Twojego różowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja różowa jest tak słodka, że mógłbym ją owinąć w sreberko i sprzedać jako bombonierkę ()
  • Odpowiedz
@wafelkigoralki: Wiecie jak wygląda słodziutkie 158cm z ważące niecałe 45kg ( ͡ ͜ʖ ͡)
Uważam że mój różowy jest najsłodszym różowym na świecie zwłaszcza jak topi się w kocu takim grubym i ciągle mówi że jej zimno <3
Wiem że to nic nie ma do rzeczy ale uwielbiamy góralki ()
  • Odpowiedz