Wpis z mikrobloga

@LouisCypher: dzięki, będę kupował pewnie za jakieś pół roku. Póki co wykończenie, później meble a sofa ma najmniejszy priorytet.

I zmiana strony narożnika jest łatwa? Może to być narożnik w prawo, narożnik w lewo? W znaczeniu "|" tak jak i "|"? A fotel planujesz do niej dokupić?
  • Odpowiedz
@radekrad: Strona narożnika (ta tzw. 'L'-ka) jest nieokreślona w momencie zakupu, sam przy składaniu wybierasz, jaki układ jest Ci potrzebny. Po złożeniu też masz późniejszą opcję ewentualnej zamiany (ja nie planuję). Fotela raczej póki co nie planuję, bo pokój nie jest zbyt duży + narożnik ma idealną szerokość jak chciałem do komfortowego leżenia przed TV.
  • Odpowiedz
@LouisCypher: a uważasz, że można taki narożnik postawić na środku pomieszczenia? Estetycznie wygląda "od tyłu"? Czy jednak lepiej go stawiać pod ścianą? Jak u siebie go postawiłeś?
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Jest miękki na tyle, że wszyscy znajomi przychodząc i siadając/kładąc się robią charakterystyczne *oooh (ʘʘ)*, ale też bez przesady :) - nie zapadasz się w nim jakoś tak bardzo - po prostu bardzo komfortowo można usiąść i się oprzeć lub położyć. Dla mnie osobiście jest bardzo wygodny.

@radekrad: U mnie stoi akurat pod ścianą, aczkolwiek z tyłu wygląda absolutnie normalnie i estetycznie, bardzo
  • Odpowiedz
@Beckham: Tak szczerze mowiąc, to moim zdaniem kupowanie narożnika w ciemno przez internet to średni pomysł. Nigdy nie wiesz czy będzie on wygodny, jak wygląda na żywo, jak będzie wykonany... Mając w zasięgu wspomniane sklepy tylko Agata Meble, BRW, Ikea - moim zdaniem, to jest więcej, niż potrzeba. Każdy z tych sklepów ma w swojej ofercie co najmniej parędziesiąt do wyboru, więc raczej mała opcja, że nic nie uda Ci
  • Odpowiedz
@Beckham: Nie mam wielkiego rozeznania, ale biorąc wypadkową różnych opinii, najlepiej jest brać meble na zamówienie. Sama łapię alergię na Ikeę, bo kiedyś mieli faktycznie niegłupie meble, ale teraz jest tam straszny chłam. Kanapa beddinge roku nie wytrzymała, żeby się wyłamał taki bolec przytrzymujący ramę, a nie skakaliśmy po niej ;) Można to zobaczyć też na przykładzie ich najsłynniejszego, najprostszego stolika za bodajże 19 zł - kiedyś blat był zrobiony
  • Odpowiedz