Wpis z mikrobloga

@ukrytysmok: No to pytanie z innej beczki: jak często ci się zdarza zrobić z modelkami coś poza zdjęciami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy raczej w takiej branży pełna profeska? :)
  • Odpowiedz
@MZ23: mam żonę i dwójkę dzieci :-) jak zacząłem robić zdjęcia, chciałem spróbować aktów, ale żonka pozowac nie chciała ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiedziała, żebym wynajął sobie jakąś modelkę więc tak też zrobiłem i ta pierwsza modelka mnie przestrzegła, że dziewczyny same do łózka wskakują i są natrętne, szczerze nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją
  • Odpowiedz
  • 1
@ukrytysmok opisz jak wyglądała współpraca z modelką :) z kad pomysł na takie akurat fotki? Czy była to jej pierwsza taka sesja? Itp :)
  • Odpowiedz
  • 1
@ukrytysmok ciężko się zdecydować ale chyba czerń i biel mi bardziej podchodzi. Liczę na więcej takich sesji z opisem co i jak ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@epi: To była nasza druga sesja więc kompletnie na luzie i była mega spontaniczna. Dziewczyna jest z Poznania, a akurat była na innej sesji w Warszawie, którą wcześniej skończyła więc powiedziałem, żeby wpadła na kawę i szybkie foty :-) pomysł na zdjęcia wynikł raczej z pięknych cieni, które akurat miałem dostępne w domu, trochę kreatywności i kombinowania i tyle :) nie to nie była jej pierwsza taka sesja :)
  • Odpowiedz