Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Raki: dzięki za opinie! Fajnie, że komuś czerń i biel leży:) będzie tego więcej na pewno :) Zapraszam do obserwowaniu tagu #dabrovskycom tam będę wrzucał wszystko, czasem foty z dziewczynami, czasem portrety, czasem inne rzeczy :)
  • Odpowiedz
@Dakkar: Nie sądzę, ciężko mi ocenić, nawiązuje zawsze specyficzną więź z osobą fotografowaną, która opiera się na mega zaufaniu, chcę żeby osoba mogła czuć się jak najswobodniej dzięki czemu zdjęcia są bardziej naturalne i lepsze, mnie takie sytuacje nie spotykają, ale ciężko się wypowiadać za innych
  • Odpowiedz
@Bergi: Z tą konkretną modelką pracowaliśmy na zasadzie TFP, zdjęcia z naszej pierwszej sesji miały bardzo dobry odbiór i dzięki temu pozyskała ona sporo zleceń. Ogólnie dobrze nam się współpracuje więc pracujemy pozowanie za zdjęcia i razem mamy z tego korzyści :)
  • Odpowiedz
@epi: kompletnie nie przeszkadza jej, sama zaproponowała mi, żebym wziął inną modelkę, ogląda zdjęcia, ocenia, wypowiada się i ogólnie mnie wspiera w tym co robię. Sam jestem w szoku bo nigdy się bym tego nie spodziewał, że ktoś może być tak mega tolerancyjny dla mnie. To jest naprawdę super!
  • Odpowiedz
@Bandabanana: haha :D nie no uczciwie, gdyby nawet tak było to jasne, że nie mógłbym o tym otwarcie napisać więc może być ciężko z uwierzeniem mi :) mimo wszystko serio nie spotykam się z takimi sytuacjami
  • Odpowiedz