Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ukrytysmok: Wszystkie zdjęcia fajne oprócz tego z góry bez stanika. Wyszło jakby tej modelce ktoś zmiażdżył piersi. Moim zdaniem jeżeli u kobiety podczas leżenia nie widać dolnego "zgięcia piersi" to albo trzeba lepiej wyeksponować żebra albo robić takie zdjęcie od boku z dodaniem efektu lordozy.
Ale efekt z żaluzjami wyszedł mega!
  • Odpowiedz
@ukrytysmok mam podobnie z moją obecną. Jakieś 10 lat temu pojachelem na pierwszy akt z ówczesną bo chciała zobaczyć jak to wygląda i jak dwie siostry z maxmodels mi się rozebrały to wybiegła z płaczem i awantura na miesiąc. Zrezygnowałem z modelek i zacząłem śluby robić. Aktualna nie ma z tym najmniejszego problemu i czuję jakbym wygrał na loterii.
  • Odpowiedz
"Zdjęcie zostało zrobione u mnie w domu (mieszkanie 38m2, bardzo mało przestrzeni..." oraz "mam żonę i dwójkę dzieci...". Brakuje tylko "it's complicated".
  • Odpowiedz
@frogfoot: powiedziałbym, że raczej nie obiektyw, a cała wizja, światło, miejsce, emocje i przede wszystkim obraz, który fotografujesz musi być dobry, inaczej żaden obiektyw ani aparat nie pomogą :)
  • Odpowiedz