Wpis z mikrobloga

Obiekt numer 5 "Kierowniczka"

Wiek: 29

Tinder gadka
Rozmowe rozpoczela ona, duzo emotoikonek, duzo pytan, ktore po czesci zlewalem. Widac bylo ze chce rozmawiac i sie poznac. Rozmowa chaotyczna, ale tez dynamiczna.

Ustalanie spotkania
Byla to kwestia paru wiadomosci 1 dnia, nauczylem sie ostro pushowac wiec po paru wiadomosciach bylismy umowieni u niej (dosc pozno, ale zawsze). Wzialem zestaw malego chemika i pojechalem.

Wygląd Real vs Tinder:
Na Tinderze- ladna buzka, spory biust, dziewcze przez niektorych moglo byc osenione na 8/10
W Realu - do obiadu dodac cziza, i masz nadwage. No ale trudno, tyle przebylem, buzka ladna wiec wszedlem. 6/10

Czas trwania:
3h

Rozmowa/Zakończenie:
Po nalaniu nektaru bogow z telewizorem w tle ( () ) zaczelismy rozmawaic o wszystkim. Inteligentna rozmowa. Opowiadala o swoim poprzednim dlugim zwiazku (sic!) oraz inne niepotrzebne historie. Wyszlismy na papierosa, od tego momentu zaczalem eskalowac dotyk i rozbierac ja wzrokiem. A ze pizgalo wrocilismy dosc szybko. Troche jeszcze pogadalismy i w pewnym momencie nastapilo "ide spac".
Po tym (refleks szachisty) zaczalem sie z nia calowac, bardziej ostro niz przy poprzednich obiektach. Co chwila bylo nie - nie - nie moge - bo jak tak dalej to sie skonczy tak - a nie chce- blah blah blah. Mimo wszystko przyciagnalem ja do siebie i zaczalem calowac jeszcze bardziej. W tym momencie uslyszalem - musisz isc dobranoc. Troszke zrezygnowany po ktorejs z kolei proby zamkniecia, podziekowalem za wieczor i wyszedlem.
Juz nawet nie bylem #!$%@?, tylko zaciekawiony w ktorym momencie moglbym wykorzystac sytuacje bardziej i ktore elementy trzeba poprawic. Logistyka powrotu to dramat przy -10C i koszuli pod kurtka...( ʖ̯)

Obiekt:
Rozowy uber-normik, ladne oczy, fascynujacy usmiech, ogarnieta zyciowo kobieta, ktora byc moze wie czego chce. Mimo nadwagi obiekt byl warty chwilowej uwagi.

Odczucia:
Zaciekawienie bledow w schemacie spotkan wino-wino

Efekty: doświadczenie, dodatkowe kwesie do rozwiazania,

Wnioski:
kontakt fizyczny:umiarkowany, bez FC.
rozmowa: normalna bez uniesien
dni po: nie bedzie
cos musze zmienic w schemacie, w trakcie rozwiazywania

Działania następujące:
1. Zmiana schematu , wieksza elastycznosc i natarczywosc seksualna, inicjowanie bliskosci w przeciagu 30min od wejscia do mieszkania.

Ode mnie:
Troszke juz mnie to irytuje, to oszukiwanie na fotach, chec bzykania bez brykania. Ale brne dalej i doswiadczam wiecej - juz nie bede umiarkowanie mily, bede #!$%@?.

#tinder
#losuxtinderuje
  • 11
@Millhaven: Dobry punkt, juz Cie polubilem! Dziekuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patrzac sie na to ze strony filozoficznej, byc moze jestem wlasnie tym kims kto oddaje karme tych wszystkich pieknych osob. A moze wlasnie sobie grabie. Niemniej jednak na spotkaniach staram sie byc uprzejmy ( ͡º ͜ʖ͡º)

"Nie wazne co mowia, wazne zeby mowili"