Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, coraz bardziej zastanawiam się nad zrobieniem tatuażu. Robić czy nie? W dzisiejszych czasach już chyba nie jest on odbierany jako oznaka patologii i problemów z prawem. Czy inżynierowi budowy wypada mieć tatuaż, który przy krótkim rękawku będzie widoczny? Pozdrawiam i życzę miłego niedzielnego odpoczynku. #tattoo #tatuaze #kiciochpyta
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MateuszOM: pewnie że wypada. A przy ilości ciepłych dni w roku w Polsce, gdyby ktoś robił problem, to można się przemęczyć w długim rękawie. Ale nie sądzę by ktoś dziś bał się tatuaży (poza niektórymi wykopowiczami, ale oni firm nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@MateuszOM: jak masz wątpliwości, to sobie odpuść. Tatuaż to teraz zwykły dodatek, jednak w przeciwieństwie do np. kolczyka, łańcuszka, czy paska do spodni, to rzecz, której łatwo nie zmienisz, kiedy ci się znudzi.
  • Odpowiedz
@MateuszOM powiem Ci tak. Zależy czy Ci się to podoba czy nie. Ja pierwszy tatuaż robiłem 14 lat temu, potem następny i następny i następny.... Nie żałuję ani jednego, choć jeden mogłem zrobić w innym miejscu (przedramię). Wydaje mi się że dawniej tatuaże coś znaczyły, była w tym jakaś ideologia a teraz h-j k---a zrób ze mnie pisankę.

@kam966 ale jesteś z-----y.
  • Odpowiedz
@MateuszOM: A co jeśli zostaniesz kiedyś kierownikiem budowy i będziesz musiał pokazać się na zebraniu zarządu. Ludzie na budowach są z reguły konserwartywni, bo muszą przestrzegać prawa budowlanego, wiec to im pewnie oddziałuje trochę na psyche, przestrzeganie zasad, więc na poczatku mogą krzywo patrzeć i nie widzieć w Tobie przywódcy i autorytetu.

Tatuaż to ktoś myśli, ze była odsiadka, a kiedy budowlaniec idzie na odsiadkę? No jak coś ostro z----e,
  • Odpowiedz
@MateuszOM
Mój kierownik budowy ma tatuaż i za grosz nie ma z tego tytułu mniejszego posłuchu czy coś.
@kexu
Ja bym nie patrzyła na to pod względem tego stanowiska tylko raczej czy faktycznie tego chcesz. :)
  • Odpowiedz