Wpis z mikrobloga

Octavia RS-ka to taki kompromis, między osiągami a komfortem/ wielkością wnętrza/bagażnika. Gabaryt auta sprawia że te osiągi nie są tak odczuwalne. W moim odczuciu najlepszym autem GT jakim autem jeździłem to clio RS tak mała buda sprawia że osiągi są namacalne i bardziej odczuwalne, jedyne co to tutaj skrzynia DSG wygrywa z renault.
@mariusz_and chyba osiągami na papierze. Bo w zakrętach to auto tak samo jak VW nie skręca a w koleinach przez szerokie opony chodzi na boki. Dziękuję za takie osiągi. Lepiej kupić zwykła Octavię bo co z RS myślą, że jak mają 220km to mogą się równać że słabszymi ale lepszymi autami. I potem jeżdżą jak kierowcy BMW i Audi. Jak widzisz, że jedzie szybka skoda i ma prawie wypadek bo zakręt to
@xetrov no nie wiem żona ma nową RAV 4 i to auto ma urok. Oczywiście jak każdy SUV do widzenia dzieci i wygodnego pakowania psów i gratów idealne. Ale dla mnie ma więcej emocji na niż Skoda RS. Cena ta sama...
Wcześniej miałem Mondeo i jak ten samochód się trzymał drogi na dobrych oponach to panie.
Gulia jeszcze lepsza. Serce bije w zakrętach. Sama prędkość na ekspresówce to nuda.