Wpis z mikrobloga

@Kuriozal ja przez pierwsze 5K km nie przeciaglalem powyżej 3 tyś obrotów, a w drugim takim samym modelu jeździłem bez zwracania na to uwagi. Nie wiem czy to wina ładniejsze jazdy ale drugi silnik (vw 1.4 tsi ) wypił ponad litr oleju na dystansie 12 tyś km
@vargemp: kurde mi toyota akurat nie skrzypi a od 2 lat jezdze i z 80k zrobione a wczesniej a klasa z 2002 i pod koniec tylko lekko klamki przy otwieraniu, starzy maja rok octavie i co drugi element ma swoje unikalne dzwieki
@blueray: nie jeździłem innymi nowymi autami takimi oprócz RS'a, jeździłem też zwykłą octavką i w zasadzie jak nie butujesz rs'a to jedzie jak 1.4 no trochę twardziej :) No ja się spodziewałem sportu w prowadzeniu, czegoś w ogóle jakiegoś charakteru a tu smutek. Taki sam zawód miało jak wsiadłem do leona co prawda nie cupry tylko zwykłego ale 1.4 150 FR, kubełki, sportowe takie wnętrze, piękne zegary i co z tego
@elemenTH: jezdzilem octavia 1.4 na jazdach probych, teraz mam rs i nie widze zadnego podobienstwa miedzy tymi samochodami jezeli chodzi o jazde. Calkowicie inaczej chodzi kierownica, zawieszenie sporo twardsze (mam dcc wiec moge wlaczyc comforta ( ͡º ͜ʖ͡º) ).

Ale to sa moje odczucia, ktore sa pewnie zaklucone przez to ze sie jaram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kuriozal: no jest różnica ale nie aż taka, RS jest bardzo cywilizowany i jadąc spokojnie jak by ukryć z zewnątrz jaka to wersja to można by pomylić ze zwykłym.

@jaZZjack: hmm trzeba by pojeździć, podobno 308 gti to fajny #!$%@? ale sporo mniejszy, ciekawe też jaka będzie nowa meganka rs bo poprzedni model to straszny dzik no ale stara, foczki zawsze jeździły dobrze więc tu też bym patrzył, golf gti
@Bartdz: jeździłem wieloma toyotami, nawet avensis ktory nie mial 100k potrafił niemiłosiernie skrzypiec czego bym sie nie dotknął, nawet taka głupota jak podłokietnik. I nie byl to jeden egzemplarz a obydwa którymi jeździłem. Moze mialem pecha, ale niesmak pozostał.