Wpis z mikrobloga

Ale z czegoś się jednak bierze przekonanie, że nie ma równości pomiędzy [...]


@noitakto: Tak. Z twojego faktu posiadania fujarki a nie muszelki. I tylko tego.

natomiast chyba różnica bierze się z tego, że chłopcy w tym wieku bardzo chętnie ruchaliby co popadnie.

Gówno prawda. Są i dziewczynki i chłopaczki co by się ruchali i tacy co nie. Inicjacja seksualna często ma miejsce w wieku 14 lat, czyli co wszystko to gwałty? No jakoś mi się kurfa
  • Odpowiedz
@Naxster: według definicji z klasyfikacji ICD-10 opracowanej przez WHO: Pedofilia- seksualna skłonność (preference) do dzieci, chłopców lub dziewczynek lub obojga, zwykle w wieku przedpokwitaniowym (prepubertal) lub wczesnym pokwitaniowym (early pubertal)
  • Odpowiedz
  • 0
@Naxster: yyy ale ja nigdzie nie napisałem, że popieram coś takiego! Zastanawiałem się dlaczego to JEST TAK PODTRZEGANE. Sam mnie cytując musiałeś zauważyć, że napisałem „z czegoś bierze się przekonanie”. Kolego, bardzo proszę nie imputować mi w tak delikatnej sprawie czegoś, czego nie napisałem!
  • Odpowiedz
@noitakto: A co zmienia to, że kobita jest ładna i jakiś podrostek na nią leci? On jest głupim szczeniakiem, który nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swoich czynów i to do osoby dorosłej należy opieprzenie takiego gówniarza i sprowadzenie go na ziemię, a nie przystawianie się do niego, niezależnie czy tą osobą dorosłą jest kobieta, czy mężczyzna.
  • Odpowiedz
  • 0
@kociolek2: ale chcesz opieprzać 14 latka o to, że odczuwa pociąg seksualny? To chyba nienajlepszy pomysł... wydaje mi się, że takie sprawy należy załatwiać delikatniej.
  • Odpowiedz
@noitakto: Nie za odczuwanie pociągu seksualnego, a brak myślenia nad konsekwencjami swoich czynów. Oczywiście zakładając, że taki dzieciak sam by do nauczycielki podbijał, rzucał propozycjami itd, jak sobie patrzy maślanym wzrokiem na nauczycielkę, ale wie że na tym koniec, to spoko, bywa.
  • Odpowiedz
Zastanawiałem się dlaczego to JEST TAK PODTRZEGANE


@noitakto: tylko, ze nie jest. Spytaj koleżanek czy nie miały crusha wobec ładnego nauczyciela. "Seks małolatki z nauczycielem jest obrzydliwy ale na odwrót to nie" to chochoł. Albo w gorszym wypadku mizoginizm bo zakładasz męskie spojrzenie = spojrzenie ogółu.
Cały ten post który cytuję to "jest tak kulturowo postrzegane, bo ja tak postrzegam". Dlatego pominąłem "z czegoś bierze się przekonanie" bo zwyczajnie nie chciałem kopać leżącego. Nie utożsamiaj sowich opinii ze społeczeństwem.

Nie wiem co jest homofobicznego w odrazie do seksu homoseksualnego. Mnie brzydzi kompletnie taki rimming, anal w sumie też. Jestem hetero-homofobem? I odraza do seksu homoseksualnego własnej płci jest dość powszechna u obu płci, acz męskiej częściej. Stąd wyśmiewam twój argument oparty na "mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Naxster: nie jest tak postrzegane? Jesteś pewien? Bo ja nie tak bardzo. Zwłaszcza patrząc na liczbę plusów przy wpisie i znając trochę wykopowe towarzystwo, które moim zdaniem jest jednak dość przekrojowe dla kraju. No i z tym kolaniem leżącego to bez przesady... bywałem oskarżany już tutaj o różne gorsze rzeczy, no jak to na mirko :) co do homofobii to twoje pytanie było skonstruowane jednoznacznie - seks homoseksualny jest gorszy,
  • Odpowiedz
Gówno prawda. Są i dziewczynki i chłopaczki co by się ruchali i tacy co nie.


@Naxster: gówno prawda. nie ma żadnej równości między płciami pod tym względem niestety, niezależnie od tego jak bardzo by tego chciały różnorakie środowiska.
Zresztą w życiu dorosłym też nie ma. Przeciętny mężczyzna mógłby uprawiać seks ze zdecydowaną większością kobiet - na odwrót to nie działa. Psychologia ewolucyjna, kobiety ponoszą większe ryzyko etc sraty taty
  • Odpowiedz