Wpis z mikrobloga

  • 254
Zaraz się ku#wa zacznie festiwal panów i władców dróg - rowerzystów. Jak ja ich nienawidzę... Ze słuchawkami na uszach, środkiem drogi albo z prędkością światła po przejeździe dla rowerów . Najlepiej jak wzdłuż ulicy jest ścieżka ale ch#j "pszeciesz jestem normalnym uczestnikiem ruchu". Nie nie jesteś.
Kiedyś idzie taki ancymon i prowadzi rower po ulicy. Nie da rady go wyprzedzić bo wąska uliczka, pytam kulturalnie:
W pupę jeb@ny debilu, tu musisz spacerować?
-tak
¯_(ツ)_/¯
Oczywiście nie wszystkich się to dotyczy, są i dobrzy** rowerzyści ale niestety w moim mniemaniu większość nie ma bladego pojęcia o kodeksie ruchu drogowego. Dziękuję za uwagę i zapraszam do dyskusji
#rower #ruchdrogowy #motoryzacja #samochody #kodeksdrogowy #takaprawda
  • 87
  • Odpowiedz
@bibsz: Tez dobre spostrzezenie, w takim razie co powiesz o kierowcach BMW? Tak bardzo popularny hejt na wypoku a to wlasnie idioci a nie marka #!$%@? cuda na drodze.
  • Odpowiedz
@tosyu: W takim razie nalezysz (jesli jezdzisz normalnie) do tej grupy do ktorej nikt nie ma pretensji, a przynajmnie ja. Nie rozumiem wiec postawy defensywnej... ziom kazdy kierowca cie lubi i szanuje ( ) peace
  • Odpowiedz
@Hubby: nic nie powiem bo ostanio wku...wił mnie do imentu kierowca opla. A poprzednio aurisa. A kierowca bmw mnie ostanio ładnie i grzecznie puścił na pasach :)
  • Odpowiedz
Według mnie jeśli rowerzysta chce być pełnoprawnym uczestnikiem ruchu musi posiadac uprawnienia


@Karbon315: No mam, prawo jazdy A i B, kartę rowerową gdzieś zgubiłem, bo zdałem ponad 20 lat temu

oraz ubezpieczenie OC.


@Karbon315: No mam 2 na samochód i osobne na rower.

ICO TERAS? MOGE ROWERĘ? ()

Masz pretensje do debili, a nie rowerzystów, no ale wrzucaj wszystkich w jeden wór i wylewaj
  • Odpowiedz
do tej grupy do ktorej nikt nie ma pretensji


@Hubby: ja nie wiedziałem że są jakieś "podgrupy", o ile mi wiadomo do rowerzystów i do motocyklistów również wiecznie każdy ma pretensje, bo idiotów wrzuca do jednego worka przez pryzmat jednej wspólnej właściwości

ziom kazdy kierowca cie lubi i szanuje


to jest oczywista bzdura bo nie kazdy kierowca zna dobrze i szanuje PoRD, a rowerzystów mają często właśnie j.w. za "przeszkadzajki"

;-)
  • Odpowiedz
Co do kodeksu - zgadzam się. Nie trzeba nic zdawać żeby móc jeździć rowerem, a wielu rowerzystów to niedzielni uczestnicy ruchu i pojęcia nie mają co im wolno a czego nie.


@SunnO: a co ty taki rasista jesteś i pomijasz dzielnych motorowerzystów do 50 cm3?
Oni też muszą mieć tylko dowód osobisty do jazdy.
  • Odpowiedz
ICO TERAS? MOGE ROWERĘ? ()


Tak, możesz.

Masz pretensje do debili, a nie rowerzystów, no ale wrzucaj wszystkich w jeden wór i wylewaj swoje frustracje


Tak samo rowerzyści wrzucają wszystkich kierowców do jednego worka ¯\_(ツ)_/¯

@dudi_
  • Odpowiedz
@sargento:

a co ty taki rasista jesteś i pomijasz dzielnych motorowerzystów do 50 cm3?

Nie, po prostu rozmawiamy o rowerzystach. Kiblowcy to podobna historia.
  • Odpowiedz
w moim mniemaniu większość nie ma bladego pojęcia o kodeksie


@Stanley89: włącz sobie dowolny "polskie drogi", "polscy kierowcy", "wyprzedzacz.pl", "#!$%@?ńcy kat. C" na YT i popatrz co odwalają znawcy z PJ.
  • Odpowiedz
Według mnie jeśli rowerzysta chce być pełnoprawnym uczestnikiem ruchu musi posiadac uprawnienia oraz ubezpieczenie OC.


@Karbon315: A pieszy też powinien mieć czy nie bardzo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Stary, ja jezdze wsciekle znienawidzonym BMW i co teras?


@Hubby: w zasadzie to nic, ale przeglądam dyskusje i mam wrażenie jakbyś czekał na wątek BMW :) W mojej osobistej ocenie większość łośków przesiadła się do Audi oraz wszelkich SUVów XD XD

  • Odpowiedz
@tosyu: Ja wiem? Nie poluje na wszystkie wpisy hejtujace moja marke. Czasami sie natkne na cos (obserwuje tag #bmw) i popelnie komentarz. Czasami zaluje ze sie udzielam bo generalnie zwisa mi opinia innych... peace
  • Odpowiedz
Ze słuchawkami na uszach, środkiem drogi albo z prędkością światła po przejeździe dla rowerów .


- rowerzysta jadący 25 km/h po jezdni - WLECZE SIĘ, BLOKUJE RUCH
- rowerzysta jadący 25 km/h po DDR - WARIAT, JEDZIE Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA!!!

Ba, nawet jadący 50 km/h na ograniczeniu 50 km/h to według niektórych WLECZE SIĘ, BLOKUJ RUCH (tu nawet nie ma znaczenia czy rowerzysta czy samochód). @Stanley89 to klasyczny przedstawiciel buca w samochodzie
  • Odpowiedz
  • 3
@lewactwo a ty jesteś przedstawicielem debilstwa i grupy ludzi mających problem z czytaniem ze zrozumieniem. Obrażasz mnie tylko dlatego, że mam inne zdanie btw zdanie, którego nawet nie rozumiesz. Nawet nie chciałeś zrozumieć tylko grazmolisz coś byle się #!$%@?. Konto na elektrodzie od 10 lat - poziom: papierz. xD
  • Odpowiedz