Wpis z mikrobloga

@Jack_Strong: Za darmoche jeżel ichodzi o płatnośc, wypłaty do równowartosci 200 eur miesiecznie rowniez za darmo. Jest opłata startowa za karte. Jedyny minus, to jeszcze nie mogłem wysłać pieniędzy za mandat na rachunek łotewskiego banku i w sumie nie wiem dlaczego, krzyczał, że zły nr... Z mbanku poszło, ale chciałem uniknąc prowizji 25 zł i #!$%@? przeliczania.
  • Odpowiedz
Jest opłata startowa za karte


@Bachal: A ile? Bo na razie wyczytałem ze trzeba doładaowac konto za min. 20 zł, ale myślałem, ze to 20 zł jest na koncie do wydania.

Przychodzi płatność w EUR to Revolut to wykryje i pociągnie pieniążki z konta EUR doładowanego w Revolut. Niskie marże.


@Garcia: Nie rozumiem ( ͡º ͜ʖ͡º) mam tylko PLNy i konto w polskim banku. Czyli
  • Odpowiedz
@Jack_Strong: Odwrotnie. To wypłata w bankomacie pobiera spread (2%), jeżlei przekroczyłeś 200 eur miesiecznie. Kartą nic nie pobiera, bez limitów. Tak, jak masz pieniązki w np złotówkach, to zmaieni Ci po aktualnym (dośc korzystnym) kursie srednim na eur i zapłaci jakbys placil eur. Również bez prowizji. Karta chyba 5 funtów kosztuje.
  • Odpowiedz
@Bachal: A to jeszcze pytanie - czy kartą fizyczną tez da się płacić za loty na stronce Ryanaira? (I podać ten kod zabezpieczanjący, numer karty, etc)?
Czy do tego juz trzeba karte fizyczną i wirtualną (oddzielnie)
  • Odpowiedz
@Jack_Strong: Spokojnie płacisz tą fizyczną, ona jest wpieta w system (moja jedyna) i ma normalnie wszystkie kody, do tego od jakiegos czasu revolut na kazda karte fizyczna zkalada ci normalne konto w banku z nr iban wiec nie dosc ze oplacisz loty itp to jeszcze ktos ci moze przelac kase.
  • Odpowiedz
@Jack_Strong, polecamy konto walutowe w PKO Banku Polskim! 0 zł za prowadzenie konta - wystarczy karta walutowa do konta lub podpięcie do karty z funkcją wielowalutową konta walutowego w EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK lub SEK (w przeciwnym razie - 6,90 zł/mies.) Karta wydana do rachunku głównego może być jednocześnie podpięta do dwóch innych rachunków walutowych. Ponadto ma Pan możliwość wymiany walut w naszym kantorze internetowym dostępnym w serwisie iPKO.
  • Odpowiedz
@Jack_Strong Ja placilem na stronie Ryanair i przeszlo.
Tak samo 1 fizyczna transakcje karta wykonalem na pokladzie samolotu i bez problemu :D
Karte dostalem jakies 10h przed wylotem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz